Вікторія Ус : «Ми зробили велику роботу над помилками і я увійшла до топ-10 у веслувальному слаломі на байдарці»

У олімпійському Токіо пройшов фінал у веслувальному слаломі серед жінок. За підсумками змагань українка Вікторія Ус потрапила до десятки кращих веслувальниць планети та показала восьмий результат.
Слід відзначити, дистанцію наша співвітчизниця подолала без штрафних секунд. Окрім того, веслувальниця покращила свій результат в порівнянні з минулими Іграми в Ріо-де-Жанейро, де зупинилась на дванадцятій позиції.
«В цілому, я задоволена виступом. Дуже щаслива бути у фіналі, представляти Україну і показати, що є такий вид спорту, як веслувальний слалом. Це крутий вид спорту, я його обожнюю, і вважаю, що діти мають займатися цим видом спорту»- поділилася враженнями киянка.
Вікторія продовжить свій виступ на Олімпійських іграх та вже завтра позмагається у веслувальному слаломі на каное.
«Зараз вже вивчила трасу, вона буде така сама. Вважаю, що в мене каное навіть сильніший вид. Фінал у байдарці – це вже досягнення для мене. Ми зробили велику роботу над помилками і я увійшла до топ-10. Завтра старт у каное, буду насолоджуватися» - розповіла Вікторія Ус.
10-е квітня 2026 р.Олімпійський гарт: у Сумах реалізували проєкт #OlympicLab до Міжнародного дня спорту
10-е квітня 2026 р.Студентська наука і спорт: у ДПУ відбувся круглий стіл до Міжнародного дня спорту
9-е квітня 2026 р.НОК України відзначив найкращих спортсменів грудня-2025, січня та лютого-2026