Новини
Українка Людмила Лузан виборює олімпійську бронзу в каное-спринті!
4-е серпня 2021 р.
Нелегким для українських поціновувачів спорту видався фінал каное-одиночок на 200 м серед жінок на веслувальному каналі олімпійського Токіо.
Наша співвітчизниця Людмила Лузан стала третьою із результатом 47,034 та продовжила медальну традицію, яку започаткував на цій дистанції її тренер, Олімпійський чемпіон Юрій Чебан.
Президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка привітав спортсменку, тренерський склад збірної та Федерацію веслування на каное України із бронзовим здобутком та побажав подальших успіхів.
Останні новини
26-е грудня 2025 р.«Розраховуємо на 7 ліцензій на Олімпійські ігри», — старший тренер збірної Олександр Абраменко про старт сезону та підготовку до Ігор-2026
25-е грудня 2025 р.Понад 300 дітей Харківщини стали учасниками різдвяного спортивного свята
24-е грудня 2025 р.Привітання президента НОК України Вадима Гутцайта з прийдешнім Різдвом Христовим!
Спонсори та партнери НОК України