Юлія Кревсун – найкраща спортсменка червня

Національний олімпійський комітет України підбив підсумки спортивного червня. За рішенням Експертної комісії НОК з визначення найкращого спортсмена та тренера місяця лауреаткою червня визнано чемпіонку командної першості Європи з легкої атлетики в бігу на 800м Юлію Кревсун, яка у португальській Лейрії продемонструвала найкращий результат сезону у світі.
Найкращим тренером названо особистого наставника легкоатлетки Ігоря Ліщинського.
Експерти відзначили також успіхи ще двох чемпіонів континенту – стрибуна у висоту Юрія Кримаренка, який вперше після тривалої перерви з моменту здобуття титулу чемпіона світу досяг вагомої перемоги та Наталії Семенової, що тріумфувала у метанні диску.
Додамо, що НОК України з листопада 2005 року щомісяця визначає найкращого спортсмена, а починаючи з січня 2007-ого вшановує і найкращого тренера.
Наприкінці року Національний олімпійський комітет визначатиме найкращого спортсмена і тренера року.
НОК України
www.noc-ukr.org13-е лютого 2026 р.Розклад змагань 6-го дня ХХV зимових Олімпійських ігор у Мілані–Кортіні
12-е лютого 2026 р.Підсумки шостого змагального дня ХХV зимових Олімпійських ігор Мілан–Кортіна 2026
12-е лютого 2026 р.Українські санкарі: «Ми зібралися і виступили заради України»