І обласний турнір з міні-футболу визначив переможців
09 Червня 2008 Поділитися
І обласний турнір з міні-футболу визначив переможців

7 червня на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою відбувся І обласний турнір з міні-футболу серед аматорських чоловічих команд на кубок «Волинської газети» присвячений «Олімпійському літу». Ініціатором змагань виступили обласна громадсько-політична газета «Волинська газета» спільно з обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».


У результаті проведених змагань перемогу виборола луцька команда «Динамо» (УСБУ). У фіналі гідний опір їм чинила команда «Володимир» (м. Володимир-Волинський). Третіми стали футболісти із технічного училища №10 м. Луцька. Далі місця розмістилися так: «Геолог» (Ковель), МФК «Абзац» (Луцьк), «Партизан» (Ківерці), МАУП (Луцьк) і ФК «SAJGAKI». Останні, до речі, наймолодші і виступали на таких змаганнях вперше.
До слова, жодна команда не була обділена призами. Усі отримали футбольні м’ячі, а переможці – кубки та медалі від організаторів.
Приємно, що турнір викликав неабиякий інтерес серед населення та учасників, тому будемо сподіватися, що такі змагання стануть традиційними.


НОК України
www.noc-ukr.org  

Останнє в медіа