Кіровоградщина вшанувала свого ювіляра
14 Лютого 2008 Поділитися
Кіровоградщина вшанувала свого ювіляра

13 лютого у приміщенні обласного будинку вчителя відбулося урочисте вшанування з нагоди 70-річчя заслуженого тренера України з футболу, голови обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства агропромислового комплексу України «Колос» Юрія Махна. Юрій Іванович уродженець Кіровограду, одразу ж після закінчення інституту розпочав трудову діяльність тренером-викладачем з футболу Світловодської ДЮСШ.

Згодом, як старший тренер працював з футбольною командою «Зірка».
Під керівництвом ювіляра виросли десятки талановитих майстрів футболу. Очолюючи обласну організацію ВСТ «Колос», теж досягає успіхів. Саме за його ініціативи щорічно проводяться обласні сільські спортивні ігри, спартакіада на знання «Краще спортивне село Кіровоградщини», змагання серед сільських школярів, що проходять під гаслом «Хто ти майбутній олімпієць?» та багато інших заходів.
Світловодський міськвиконком та федерація футболу започаткували у 1996 році турнір з футболу серед дитячих команд на приз першого тренера міста Юрія Махна. Турнір став не лише традиційним, а й набув статусу міжнародного.
За дорученням президента Національного олімпійського комітету країни Сергія Бубки голова відділення НОК України в Кіровоградській області Володимир Ковальов вручив ювіляру вітальний лист, «Подяку» та наручний годинник за довголітню плідну працю з розвитку фізичної культури і спорту та пропаганду олімпійського руху. Також голова відділення НОК вручив Юрію Махну Грамоту та грошову винагороду.


НОК України
www.noc-ukr.org


Останнє в медіа