Рівненщина визначила кращих спортсменів та тренерів
14 Січня 2008 Поділитися
Рівненщина визначила кращих спортсменів та тренерів

Днями Рівненське обласне відділення Національного олімпійського комітету України провело святковий вечір, присвячений підбиттю підсумків спортивного сезону 2007 року. Комісія, до складу якої увійшли представники обласного відділення НОК України, обласних організацій ФСТ та спортивних відомств, ЗМІ, визначила переможців у наступних номінаціях: 10 кращих спортсменів області з олімпійських видів спорту, 10 кращих тренерів області з олімпійських видів спорту, 5 кращих спортсменів області з видів спорту, що не входять до програми Олімпійських ігор, 5 кращих тренерів області з видів спорту, що не входять до програми Олімпійських ігор; 5 кращих спортивних федерацій; 6 кращих спортивних журналістів та засобів масової інформації.


Участь в урочистому нагородженні взяли голова Рівненського обласного відділення НОК України, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Микола Петренчук, перший заступник голови Рівненської обласної ради Валентин Королюк, заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Олег Торкунов.

СПИСОК
10 кращих спортсменів області 2007 року з олімпійських видів спорту

 

Денисенко Вікторія

Дзюдо

 

Дікіджі Катерина

Плавання

 

Дубнюк Анатолій

Баскетбол

 

Земляк Ольга

Легка атлетика

 

Крук Петро

Веслування на байдарках і каное

 

Мушик Анатолій

Важка атлетика

 

Омельчук Олег

Стрільба кульова

 

Полюк Ольга

Фрістайл, акробатика

 

Суха Ольга

Дзюдо

 

Хлістунова Анна

Плавання

СПИСОК
10 кращих тренерів області 2007 року з олімпійських видів спорту

 

Бондар Сергій Володимирович

Плавання

 

Бондар Сергій Павлович

Стрільба кульова

 

Досов Юрій Вікторович

Фрістайл

 

Максимчук Андрій Володимирович

Веслування на байдарках і каное

 

Машанєнков Олег Віталійович

Легка атлетика

 

Попеляєв Андрій Володимирович

Легка атлетика

 

Романкевич Михайло Якович

Дзюдо

 

Шемосюк Сергій Степанович

Баскетбол

 

Шеремет Олег Іванович

Плавання

 

Шинкар Микола Миколайович

Важка атлетика

СПИСОК
5 кращих спортсменів області 2007 року з неолімпійських видів спорту

 

Бондарчук Віталій

Регбі

 

Макаренко Іван

Гирьовий спорт

 

Стасюк Сергій

Армспорт

 

Чмир Олександр

Боротьба самбо

 

Чмир Тетяна

Боротьба самбо

СПИСОК
5 кращих тренерів області 2007 року з неолімпійських видів спорту

 

Гірак Анатолій Митрофанович

Карате (годзю-рю)

 

Коба Микола Павлович

Боротьба самбо

 

Комаревич Євгеній Іванович

Гирьовий спорт

 

Комаревич Олександр Євгенович

Армспорт

 

Родзяк Ігор Борисович

Регбі

СПИСОК
5 кращих федерацій області з видів спорту 2007 року

 

Рівненська обласна федерація баскетболу

 

 

Рівненська обласна федерація греко-римської та вільної боротьби

 

 

Рівненська обласна федерація волейболу

 

 

Федерація легкої атлетики Рівненської області

 

 

Рівненська обласна федерація футболу

 

СПИСОК
6 кращих журналістів та ЗМІ 2007 року

 

Гарматюк
Валерій Миколайович

фоторедактор Видавничого дому ОГО"

Кращий спортивний фотокореспондент Рівненщини 2007 року

 

Мрозович
Олександр Андрійович

кореспондент відділу інформаційних програм ТОВ „Телерадіокомпанія „Рівне 1"

Кращий спортивний тележурналіст Рівненщини 2007 року

 

Пікула
Микола Миколайович

учень 11 класу ЗОШ № 15 м. Рівне, позаштатний спортивний кореспондент газети „Літопис Заходу"

Кращий юний спортивний журналіст Рівненщини 2007 року

 

Присяжнюк Володимир Григорович

спортивний кореспондент газети „Провінційка"

Кращий спортивний журналіст Рівненщини 2007 року

 

Рачковський
Юрій Тимофійович

редактор газети „Спортивний ярмарок”

Кращий редактор спортивної газети Рівненщини 2007 року

 

Татаренко
Сергій Валентинович

головний редактор ТВО „Новини" Рівненської обласної державної телерадіокомпанії за цикл телепередач „Телеспорт"

Кращий редактор спортивної телепередачі Рівненщини 2007 року

КРАЩІ ТРЕНЕРИ ЗА ПІДСУМКАМИ СПОРТИВНОГО СЕЗОНУ 2007 р.
З ВИДІВ СПОРТУ

 

БАСКЕТБОЛ (чоловіки)

 

Переверзій Михайло Львович

у відрядженні

 

Шемосюк Сергій Степанович

 

 

БАСКЕТБОЛ (жінки)

 

Жартун Валерій Володимирович

 

 

Панюк Марина Валентинівна

 

 

БЕЙСБОЛ, СОФТБОЛ

 

Судимак Володимир Андрійович

 

 

БОКС

 

Дмитрієв Павло Павлович

 

 

Лук’янчук В’ячеслав Петрович

 

 

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

 

Кайда Денис Володимирович

 

 

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

 

Захожий Сергій Борисович

 

 

Ладоненко Іван Миколайович

 

 

Марач Віктор Олександрович

 

 

ВАЖКА АТЛЕТИКА

 

Гладиш Валерій Володимирович

 

 

Гордійчук Володимир Григорович

 

 

Якубишин Сергій Григорович

 

 

ВЕЛОСПОРТ НА ШОСЕ

 

Чаюк Анатолій Іванович

 

 

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

 

Максимчук Андрій Володимирович

 

 

Набережний Юрій Львович

 

 

Павлюк Олександр Олексійович

 

 

ВОЛЕЙБОЛ (жінки)

 

Пархоменко Валерій Федорович

у відрядженні

 

Подгурський Петро Олександрович

 

 

ВОЛЕЙБОЛ  ПЛЯЖНИЙ

 

Тимчак Павло Олександрович

чоловіки у відрядженні

 

Тимчак Сергій Олександрович

жінки

 

ГАНДБОЛ

 

Басюк Юрій Павлович

у відрядженні

 

ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА

 

Коротеєва Олена Володимирівна

 

 

ДЗЮДО

 

Романкевич Михайло Якович

 

 

Мошковський Анатолій Леонідович

 

 

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

 

Машаненков Олег Борисович

 

 

Попеляєв Андрій Володимирович

 

 

Чулаєвський Борис Васильович

 

 

ЛИЖНІ ГОНКИ

 

Волошин Олександр Степанович

 

 

ПЛАВАННЯ

 

Бондар Сергій Володимирович

 

 

Іванова Євгенія Аркадіївна

 

 

Шеремет Олег Іванович

 

 

СТРІЛЬБА З ЛУКА

 

Авдєнтов Олег Миколайович

 

 

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА

 

Бондар Сергій Павлович

 

 

Ткачук Анатолій Федорович

 

 

ТЕНІС

 

Доліч Нателла Джамалівна

 

 

ФРІСТАЙЛ

 

Досов Юрій Вікторович

 

 

Нос Лариса Анатоліївна

 

 

ФУТБОЛ (чоловіки)

 

Філін Микола Андрійович

 

 

ФУТБОЛ (жінки)

 

Мамчур Василь Олександрович

 

НОК України
www.noc-ukr.org

Останнє в медіа