Україна успішно пройшла олімпійську акредитацію в Сочі

На ХХІІ зимових Олімпійських іграх виступлять 43 українські спортсмени.
До столиці Ігор-2014 прибули перші представники Олімпійської делегації України – шеф місії НОК Ніна Уманець та представник міжнародного відділу НОК Алла Тарасюк.
Сочі зустрів дощовою погодою та температурою +11.
«Вчора ми успішно пройшли акредитацію – нам підтвердили участь 43 спортсменів. За оновленою інформацією від Міжнародної федерації лижного спорту нам було розширено квоту в лижних гонках на 1 спортсменку, тож ми дозаявили Катерину Сердюк. Наразі приймаємо житло в трьох Олімпійських селищах, де мешкатиме наша команда. Перша група спортсменів прибуде до Сочі вже 2 лютого. Це будуть біатлоністи, фігуристи, саночники та представники шорт-треку», - розповіла Ніна Уманець.
У найближчих планах українського олімпійського штабу – вирішення практичних питань з Оргкомітетом Ігор – зокрема, прийом транспорту, що забезпечуватиме українську команду, та координація роботи волонтерів, які будуть закріплені організаторами за нашою збірною.
11-е лютого 2026 р.Олена Стецків: «Ця Олімпіада для мене особлива»
11-е лютого 2026 р.Відбулася зустріч представників МОК з НОК України та Владиславом Гераскевичем щодо ситуації з «шоломом пам’яті»
11-е лютого 2026 р.Олександра Меркушина: «Сестра — моє альтер его. Сьогодні ми змагалися разом»