Головний тренер санної збірної: «Оцінюю сьогоднішній день на «добре»

У другий змагальний день XXII зимових Олімпійських ігор у боротьбу за нагороди вступили представники санного спорту.
Першими на санно-бобслейну трасу вийшли чоловіки. Україну в одномісних санях представляють Андрій Кісь та Андрій Мандзій, для якого це перші Олімпійські ігри у кар’єрі.
Після 2-х змагальних спроб з чотирьох лідерство заходив німець Фелікс Лох. Андрій Кісь за підсумками першого дня посів 29 місце, а Андрій Мандзій – 34-е.
Вже завтра саночники розіграють свій перший комплект нагород.
Головний тренер збірної Тарас Гарцула так прокоментував виступ спортсменів. «Сьогоднішній спуск можу оцінити на «добре». Олімпійські ігри – це настільки серйозний старт, що відчувалось надзвичайне хвилювання хлопців. Головною настановою на завтра буде стабільність у двох спробах, тоді можна говорити про попадання у 30-ку найкращих».
23-є червня 2026 р.Олімпійський день у колі друзів: зірки спорту надихнули дітей Луганщини та Львівщини на майбутні перемоги
23-є червня 2026 р.НОК України закликає світову спортивну спільноту сприяти звільненню українських спортсменів із російського полону
23-є червня 2026 р.Олімпійський день-2026: у Львові юні стрибуни у воду провели перше літнє тренування під відкритим небом