Найкращі спортсмени та тренери Тернопільщини
20 Грудня 2007 Поділитися
Найкращі спортсмени та тренери Тернопільщини

18 грудня на Тернопільщині відбулося засідання робочої групи по визначенню найкращих спортсменів, тренерів та спортивних організацій області за підсумками досягнень 2007 року. До робочої групи увійшли перший заступник голови обласного відділення НОК України Віталій Ігнатенко, заступник відділення Роман Циквас, провідні працівники галузі фізичної культури та спорту, представники засобів масової інформації.



СПИСОК
Кращих спортсменів та тренерів 2007 року

Кращі спортсмени Тернопільської області 2007 року


1. БОГАЙ Андрій – Майстер спорту України з біатлону, І місце Чемпіонату Світу з літнього біатлону серед юніорів, ФСТ „Колос”, ДЮСШ з біатлону, обласний комунальний центр олімпійської підготовки, студент Тернопільського національного педагогічного університету

2. БОЙКО Алла – Майстер спорту України міжнародного класу з велоспорту-маунтенбайку, І місце Чемпіонату Світу з велоспорту – маунтенбайку серед юніорів, І місце ІІІ Всеукраїнських літніх спортивних ігор, ФСТ „Україна”, ДЮСШ „Буревісник”, обласний комунальний центр олімпійської підготовки, студентка Тернопільського національного економічного університету.

3. ЗОЗУЛЯ Віра – Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, І місце ІІІ Всеукраїнських літніх спортивних ігор, учасниця Кубку Європи зі спортивної ходьби (13 місце), ФСТ „Колос”, обласна школа вищої спортивної майстерності

4. КРИВИЦЬКА Олена – Майстер спорту України з фехтування, І місце Всесвітньої універсіади (команда, шпага), МОН, ДЮСШ №2, студентка Тернопільського національного педагогічного університету.

5. КРИКОНЧУК Світлана – Майстер спорту України міжнародного класу з біатлону. ІІ місце чемпіонату Світу з літнього біатлону, І місце чемпіонату Європи з літнього біатлону, ФСТ „Колос”, обласний комунальний центр олімпійської підготовки.

6. КРОМПЕЦЬ Наталія – Майстер спорту України з велоспорту-маунтенбайку, І місце чемпіонату України, учасниця Чемпіонату Світу та Європи з маунтенбайку, ФСТ „Україна”, ДЮСШ „Буревісник”, обласний комунальний центр олімпійської підготовки, студентка Тернопільського національного економічного університету

7. МАСЛІВЕЦЬ Ольга – Майстер спорту України міжнародного класу з вітрильного спорту, VI місце чемпіонату Світу з вітрильного спорту, І місце ІІІ Всеукраїнських літніх спортивних ігор, Збройні Сили України , обласний комунальний центр олімпійської підготовки.

8. ПИСАРЕНКО Людмила – Майстер спорту України міжнародного класу з біатлону, ІІ місце чемпіонату Світу з літнього біатлону, І місце чемпіонату Європи з літнього біатлону, ФСТ „Колос”, ДЮСШ з біатлону, обласний комунальний центр олімпійської підготовки

9. ПУШКАР Андрій – Заслужений майстер спорту України з армспорту, чемпіон України, Європи та Світу з армспорту, ФСТ „Колос”, студент Тернопільського національного економічного університету

10. ТРОЦЕНКО Наталія – Майстер спорту України міжнародного класу з важкої атлетики, ІІ місце чемпіонату Європи з важкої атлетики, учасниця чемпіонату Світу з важкої атлетики (13 місце), І місце ІІІ Всеукраїнських літніх спортивних ігор, ФСТ „Колос” , обласна комунальна школа вищої спортивної майстерності, Хоростківська дитячо-юнацька спортивна школа (Гусятинський район)

Кращі тренери Тернопільської області 2007 року

1. ВАСІРУК Михайло Степанович – Заслужений тренер України з легкої атлетики, ФСТ „Колос”, Тернопільська ДЮСШ „Колос”, Тернопільський національний педагогічний університет – викладач, м. Тернопіль.

2. ПІДОДВІРНИЙ Микола Ількович – Заслужений тренер України з важкої атлетики, старший тренер збірної команди області з важкої атлетики, ФСТ„Колос”, Хоростківська дитячо-юнацька спортивна
школа (Гусятинський район).

3. ПОЧИНОК Ігор Мирославович – Заслужений тренер України, старший тренер збірної команди області з біатлону, ФСТ „Колос”, Тернопільська дитячо-юнацька спортивна школа з біатлону, м. Тернопіль

4. РОМАНОВИЧ Андрій Васильович – Головний тренер волейбольної команди „Галичанка-Галекспорт”, м. Тернопіль.

5. СМЕЧУК Ярослав Іванович – Заслужений тренер України з легкої атлетики, ФСТ „Колос”, ТОК ШВСМ, м. Тернопіль.

6. СНІЖОК Богдан Михайлович – Заслужений тренер України, старший тренер-викладач з велоспорту, ФСТ „Україна”, Тернопільська дитячо-юнацька спортивна школа „Буревісник”, м. Тернопіль.

За підсумками засідання було вирішено організувати 27 грудня проведення урочистого відзначення та нагородження кращих спортивних організацій, спортсменів та тренерів за участю керівництва облдержадміністрації, обласної ради та спортивного активу області.

НОК України
www.noc-ukr.org

Останнє в медіа