Новини
Олена Петрова: «Рада, що у дівчат все вийшло»
20-е лютого 2014 р.

За чемпіонською гонкою наших дівчат з трибун спостерігала срібна призерка Олімпійських ігор-1998 з біатлону Олена Петрова.
«Я рада за дівчат і пишаюся ними. В 90-х роках у нас теж була дуже сильна естафетна команда, але нам не вдалося підкорити олімпійську вершину. Сьогодні мені все сподобалося і швидкість, яку показали наші чемпіонки, і робота на вогневих рубежах. Для мене дуже хвилюючим було те, що я на власні очі побачила цю перемогу. Це стало можливим завдяки Національному олімпійському комітету й особисто Сергію Бубці, який нам, біатлоністкам – Валентині Цербе, Ніні Лелеш, мені надав таку можливість по вболівати на трибунах за наших олімпійців».
Останні новини
20-е червня 2026 р.В Стародавній Олімпії відбулась 66-та Міжнародна сесія для молодих олімпійських амбасадорів
22-е червня 2026 р.Майстер-класи від чемпіонів: Донецький спортивний коледж долучився до Олімпійського дня
22-е червня 2026 р.Масовий забіг, нові майстри спорту та стадіон: як Кропивницький відзначив Олімпійський день
Спонсори та партнери НОК України