Над Олімпійським небом замайорів синьо-жовтий прапор та пролунав гімн України

На головному планетарному спортивному форумі, який зібрав понад 80 країн світу, на честь наших олімпійців замайорів синьо-жовтий прапор та пролунав гімн України.
Це стало можливим завдяки нашій біатлонній дружині – Віті Семеренко, Юлії Джимі, Валентині Семеренко, Олені Підгрушної які посіли перше місце у естафетній гонці.
Вдруге почесну місію вручити медалі українським спортсменам отримав член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету, Олімпійський чемпіон, президент НОК України, Герой України Сергій Бубка.
«Дуже важко передати емоції, які нас переповнюють. Цього олімпійського золота ми чекали довгі 20 років. Чекала наша команда, чекала вся Україна. Ми пишаємось тим, що над Олімпійським небом замайорів синьо-жовтий прапор і пролунав гімн України. Це велика перемога, великого народу», - прокоментував Сергій Бубка.
Вся Олімпійська команда, члени національної збірної, вболівальники на Медальній площі в Сочі хором співали гімн України.
23-є червня 2026 р.Олімпійський день у колі друзів: зірки спорту надихнули дітей Луганщини та Львівщини на майбутні перемоги
23-є червня 2026 р.НОК України закликає світову спортивну спільноту сприяти звільненню українських спортсменів із російського полону
23-є червня 2026 р.Олімпійський день-2026: у Львові юні стрибуни у воду провели перше літнє тренування під відкритим небом