На чемпіонаті Європи українські п’ятиборці здобули 3 медалі

На європейській першості з сучасного п’ятиборства в угорському містечку Секешфегервар наші спортсмени вибороли 3 нагороди.
Першу медаль у скарбничку збірної України принесла Вікторія Терещук, яка після всіх дисциплін набрала у сумі 1344 бала, чим забезпечила собі срібну медаль Старого Світу.
Завдяки вдалому виступу Вікторії та результатам ще двох українок – Ірини Хохлової та Анастасії Спас – наша команда стала другою в командній першості.
Ще одну медаль чемпіонату Європи здобув для України Павло Тимощенко, який став третім в індивідуальних виступах серед чоловіків.
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав українську команду зі здобуттям високих нагород на європейській першості й побажав продуктивного продовження сезону та спортивної вдачі.
23-є червня 2026 р.Олімпійський день-2026: у Львові юні стрибуни у воду провели перше літнє тренування під відкритим небом
23-є червня 2026 р.Юні тернопільські веслувальники долучилися до святкування Олімпійського дня
23-є червня 2026 р.Спорт об'єднує покоління: на Рівненщині відбувся традиційний сімейний забіг до Дня батька