14 найкращих вітчизняних плавців представлять Україну на чемпіонаті Європи

В німецькій столиці триває європейська першість з водних видів спорту.
Наразі в Берліні тривають змагання серед плавців на відкритій воді та представниць синхронного плавання. Вже в понеділок, 18 серпня, разом зі стрибунами у воду розпочнуть боротьбу за нагороди Старого Світу й наші плавці.
На німецькому турнірі з плавання, в якому візьмуть участь найсильніші плавці з 45 країн Європи, Україну представлятимуть 14 спортсменів.
До найважливіших стартів сезону лідери української збірної готувалися за кордоном. В Італії тренувалися Андрій Говоров та Дарина Зевіна, у Франції – Сергій Фролов.
Додамо, на чемпіонаті Європи плавці в 50-метровому басейні розіграють 42 комплекти нагород.
Склад збірної України.
Жінки. Дарина Зевіна, Марія Лівер, Дар'я Степанюк, Любов Король, Аліна Вац, Ольга Товстоган, Альона Кисельова.
Чоловіки. Андрій Говоров, Сергій Фролов, Валерій Димо, Максим Шемберев, Сергій Варварук, Дмитро Оселедець, Антон Гончаров.
7-е травня 2026 р.Національний олімпійський комітет України рішуче засуджує рішення МОК щодо повернення білоруських спортсменів до змагань під національною символікою
6-е травня 2026 р.У Нікосії відбулося 10-те засідання Копенгагенської групи за участю представників України
6-е травня 2026 р.У Харкові відбувся XVII Турнір з водного поло пам’яті Олексія Баркалова