Олімпійське селище Нанкіну офіційно відкрито

Сьогодні, 15 серпня, за участю президента Міжнародного Олімпійського Комітету Томаса Баха і всіх олімпійців з понад 200 країн світу, відбулась урочиста церемонія відкриття Олімпійського селища II літніх Юнацьких Олімпійських ігор.
Організатори підготували невеличкий концерт за допомогою місцевих колективів, які у своїх виступах зуміли передати величність китайської культури та її особливості.
Вперше перед юними олімпійцями з’явились всі 105 молодих послів II ЮОІ. Серед них і наш Олімпійський чемпіон з боксу Олександр Усик. Амбасадори підготували цікавий номер задіявши барабани та змії.
Також атлетам були представлені спортсмени, які проводитимуть майстер-класи та презентовані всі направлення культурно-освітньої програми.
Свято закінчилось загальними танцями, де панувала радість, взаємоповага і мир.
25-е червня 2026 р.Президент НОК України вручив матері боксера Максима Галінічева пам’ятний знак «Янголам спорту присвячується»
25-е червня 2026 р.Мукачево об’єднало молодь Донеччини навколо олімпійських цінностей та футболу
25-е червня 2026 р.Спортивні баталії на річці Псел: як у Сумах пройшов Олімпійський день