Новини
Ольга Земляк – срібна призерка чемпіонату Європи з легкої атлетики
14-е серпня 2014 р.

Сьогодні на європейській першості з легкої атлетики другу медаль у скарбничку збірної України принесла Ольга Земляк.
У швейцарському Цюріху на 400-метрівці наша атлетка з результатом 51.36 здобула срібну медаль. Перше місце у цій програмі посіла італійка Лібанія Гренот (51.10), третьою стала іспанка Індира Терреро (51.38).
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав нашу спортсменку, тренерів команди та Федерацію легкої атлетики України з прекрасним виступом, побажавши нових досягнень, спортивної вдачі та невичерпної наснаги.
Останні новини
20-е червня 2026 р.В Стародавній Олімпії відбулась 66-та Міжнародна сесія для молодих олімпійських амбасадорів
22-е червня 2026 р.Майстер-класи від чемпіонів: Донецький спортивний коледж долучився до Олімпійського дня
22-е червня 2026 р.Масовий забіг, нові майстри спорту та стадіон: як Кропивницький відзначив Олімпійський день
Спонсори та партнери НОК України