Українці «штурмують» європейську першість з легкої атлетики

Неймовірно успішна п’ятниця видалася для українських спортсменів на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Цюріху.
До «срібла» Ольги Земляк, наші атлети здобули для рідної країни ще три медалі.
Не було рівних у стрибках в висоту на швейцарському турнірі нашому Богдану Бондаренко, який з результатом 2.35 м впевнено посів першу сходинку. Другим на п'єдесталі пошани розташувався українець Андрій Проценко (2.33 м).
У бігу на 200 м наш Сергій Смелик посів третю сходинку зі своїм найкращим результатом - 20.30.
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав українських спортсменів та тренерський склад, подякував національній Федерації легкої атлетики. Головний олімпієць відзначив високий професіоналізм та жагу до перемоги наших спортсменів, побажавши нових звершень та перемог.
20-е червня 2026 р.В Стародавній Олімпії відбулась 66-та Міжнародна сесія для молодих олімпійських амбасадорів
22-е червня 2026 р.Майстер-класи від чемпіонів: Донецький спортивний коледж долучився до Олімпійського дня
22-е червня 2026 р.Масовий забіг, нові майстри спорту та стадіон: як Кропивницький відзначив Олімпійський день