Бронзові призери
XV Олімпійські Ігри 1952, Гельсінкі
Леонкін Дмитро
гімнастика спортивна
XVI Олімпійські Ігри 1956, Мельбурн
Чукарін Віктор
гімнастика спортивна
Астахова Поліна
гімнастика спортивна
Латиніна Лариса
гімнастика спортивна
Титов Юрій
гімнастика спортивна
Жилін Георгій
веслування академічне
Yemchuk Igor
Rowing
Коняєва Надія
легка атлетика
Череповський Євген
фехтування
Шахов Михайло
боротьба вільна
XVII Олімпійські Ігри 1960, Рим
Астахова Поліна
гімнастика спортивна
Латиніна Лариса
гімнастика спортивна
Титов Юрій
гімнастика спортивна
Шахлін Борис
гімнастика спортивна
Колумбет Леонід
велоспорт
Тер-Ованесян Ігор
легка атлетика
XVIII Олімпійські Ігри 1964, Токіо
Астахова Поліна
гімнастика спортивна
Латиніна Лариса
гімнастика спортивна
Шахлін Борис
гімнастика спортивна
Голубничий Володимир
легка атлетика
Бєляєв Іван
легка атлетика
Девятова Тетяна
плавання
XIX Олімпійські Ігри 1968, Мехіко
Лєдньов Павло
сучасне п’ятиборство
Паливода Анатолій
баскетбол
Громак Юрій
Плавання (комбінована естафета 4х100)
Козир Валентина
легка атлетика
Кравчук Валентин
веслування академічне
Мусалімов Володимир
бокс
Немшилов Володимир
плавання
Стерлік Володимир
веслування академічне
XX Олімпійські Ігри 1972, Мюнхен
Кріс Григорій
фехтування
Поярков Юрій
волейбол
Лапинський Євген
волейбол
Лєдньов Павло
сучасне п’ятиборство
Блохін Олег
футбол
Єлисеєв Юрій
футбол
Колотов Віктор
футбол
Куксов Анатолій
футбол
Новиков Анатолій
дзюдо
Онищенко Володимир
футбол
Парамонов Сергій
фехтування
Рудаков Євген
футбол
Семенов В’ячеслав
футбол
Савченко Віктор
бокс
XXI Олімпійські Ігри 1976, Монреаль
Борзов Валерій Пилипович
легка атлетика (біг)(2)
Авілов Микола
легка атлетика
Бондарчук Анатолій
легка атлетика (мет. молота)
Блохін Олег
футбол
Колотов Віктор
футбол
Онищенко Володимир
футбол
Аксьонова Людмила
Легка атлетика (4х400)
Буряк Леонід
футбол
Веремеєв Володимир
футбол
Звягінцев Віктор
футбол
Коньков Анатолій
футбол
Матвієнко Віктор
футбол
Раскатов Володимир
плавання
Решко Стефан
футбол
Пророченко Тетяна
легка атлетика
Сальников Олександр
баскетбол
Ткаченко Володимир
баскетбол
Трошкін Володимир
футбол
Фоменко Михайло
футбол
XXII Олімпійські Ігри 1980, Москва
Лєдньов Павло
сучасне п’ятиборство
Олізаренко Надія
легка атлетика
Смирнов Володимир
фехтування
Сальников Олександр
баскетбол
Ткаченко Володимир
баскетбол
Балтача Сергій
футбол
Безсонов Володимир
футбол
Дмитренко Григорій
веслування академічне
Долгов Володимир
плавання
Кокошин Віктор
веслування академічне
Круглова Олена
плавання
Манцевич Олександр
веслування академічне
Підлужний Валерій
легка атлетика
Скачко Тетяна
легка атлетика
Тамм Юрій
легка атлетика
Тищенко Андрій
веслування академічне
Ткаченко Олександр
веслування академічне
Юрченко Василь
веслування на каное
XV Зимові Олімпійські Ігри 1988, Калгарі
Петренко Віктор
фігурне катання
XXIV Олімпійські Ігри 1988, Сеул
Карлова Лариса
гандбол
Турчина Зінаїда
гандбол
Самоленко (Доровських) Тетяна
легка атлетика
Тимошенко Олександра
гімнастика художня
Тамм Юрій
легка атлетика
Авраменко Генадій
стрільба кульова
Базанова Марина
гандбол
Берендога Віктор
водне поло
Горб Тетяна
гандбол
Жупієва Олена
легка атлетика
Лозик Валерій
плавання
Манькова Світлана
гандбол
Марченко Олександр
веслування академічне
Митрюк Наталія
гандбол
Москаленко Лариса
вітрильний спорт
Немешкало Олена
гандбол
Поварніцин Рудольф
легка атлетика
Русначенко Наталія
гандбол
Семенова Ольга
гандбол
Смирнов Микола
водне поло
Тишко Михайло
фехтування
Товстоган Євгенія
гандбол
Чупиховська Ірина
вітрильний спорт
Ярощук Вадим
плавання(2)
XXV Олімпійські Ігри 1992, Барселона
Гуцу Тетяна
гімнастика спортивна
Коробчинський Ігор
гімнастика спортивна
Лисенко Тетяна
гімнастика спортивна
Базанова Марина
гандбол
Горб Тетяна
гандбол
Бєлофастов Андрій
водне поло
Кириченко Ольга
плавання
Коваленко Андрій
водне поло
Кравчук Сергій
фехтування
Скалдіна Оксана
гімнастика художня
Устюжаніна Тетяна
веслування академічне
XVII ЗИМОВІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1994, Ліллехаммер
Цербе Валентина
біатлон
XXVI Олімпійські Ігри 1996, Атланта
Бабакова Інга
легка атлетика
Крикун Олександр
легка атлетика
Коробчинський Ігор
гімнастика спортивна
Місютін Григорій
гімнастика спортивна
Шаріпов Рустам
гімнастика спортивна
Тедеєв Ельбрус
боротьба вільна
Багач Олександр
легка атлетика (штовх. ядра)
Вітриченко Олена
гімнастика художня
Готфрід Денис
важка атлетика
Єрмаков Юрій
гімнастика спортивна
Зазіров Заза
боротьба вільна
Калашніков Андрій
боротьба греко-римська
Кирюхін Олег
бокс
Косяк Олег
гімнастика спортивна
Пахольчик Олена
вітрильний спорт
Садовнича Олена
стрільба з лука
Світличний Олександр
гімнастика спортивна
Таран Руслана
вітрильний спорт
Шаменко Володимир
гімнастика спортивна
XXVII Олімпійські Ігри 2000, Сідней
Говорова Олена
легка атлетика
Пахольчик Олена
вітрильний спорт
Таран Руслана
вітрильний спорт
Береш Олександр
гімнастика спортивна
Данильченко Сергій
бокс
Жупіна Олена
стрибки у воду
Машуренко Руслан
дзюдо
Сидоренко Володимир
бокс
Сорокіна Анна Валеріївна
стрибки у воду
Федчук Андрій
бокс
Щуренко Роман
легка атлетика
Янович Ірина
велоспорт
XXVIII Олімпійські Ігри 2004, Афіни
Рубан Віктор
стрільба з лука
Балабанова Анна
веслування на байдарках
Білоущенко Сергій
веслування академічне
Безсонова Анна
гімнастика художня
Борисенко Наталія
гандбол
Бородіна Анастасія
гандбол
Бурмистрова Ганна
гандбол
Вергелюк Марина
гандбол
Гончарова Ірина
гандбол
Грачов Дмитро
стрільба з лука
Гринь Сергій
веслування академічне
Заспа Лариса
гандбол
Ликов Олег
веслування академічне
Ляпіна Наталья
гандбол
Маркушевська Галина
гандбол
Осипенко-Радомська Інна
веслування на байдарках
Радченко Олена
гандбол
Райхель Оксана
гандбол
Семикіна Тетяна
веслування на байдарках
Сердінов Андрій
плавання
Сердюк Олександр
стрільба з лука
Стьопіна Віта
легка атлетика
Сюкало Ганна
гандбол
Терещук-Антіпова Тетяна
легка атлетика
Третяк Владислав
фехтування
Цигиця Олена
гандбол
Череватова Олена
веслування на байдарках
Шапошников Леонід
веслування академічне
Шинкаренко Тетяна
гандбол
Шевченко Людмила
гандбол
Яценко Олена
гандбол
ХХ Зимові Олімпійські Ігри 2006, Турін
Єфремова Лілія
біатлон (гонка на 7,5км)
Гончаров Руслан
фігурне катання (спортивні танці)
Грушина Олена
фігурне катання (спортивні танці)
XXIX Олімпійські Ігри 2008, Пекін
Мерлені Ірина Олексіївна
боротьба вільна, до 48 кг
Безсонова Анна
гімнастика художня
Варданян Армен
греко-римська боротьба, вагова категорія до 66 кг
Воробйов Олександр
спортивна гімнастика, кільця
Глазков В’ячеслав
бокс, вагова категорія понад 91 кг
Гонтюк Роман
дзюдо, вагова категорія до 81 кг
Данько Тарас
вільна боротьба, вагова категорія 84 кг
Калітовська Леся
велотрек, індивідуальна гонка, переслідування
Кваша Ілля
стрибки у воду, трамплін, 3 м
Пригоров Олексій
стрибки у воду, трамплін, 3 м.
Тобіас Наталя
легка атлетика, біг на 1500 м
Чебан Юрій
Веслування на каное, одиночка, 500 м
XXX Олімпійські Ігри 2012, Лондон
Паратова Юлія
важка атлетика
Костевич Олена
Стрільба кульова (пневматичний пістолет; малокаліберний пістолет)
Харлан Ольга
Фехтування, шабля (особиста першість)
Саладуха Ольга
Легка атлетика (потрійний стрибок)
Радівілов Ігор
Спортивна гімнастика (опорний стрибок)
Повх Олеся
Легка атлетика (естафета 4х100 м)
Стуй Христина
Легка атлетика (естафета 4х100 м)
Рємєнь Марія
Легка атлетика (естафета 4х100 м)
Бризгіна Єлизавета
Легка атлетика (естафета 4х100 м)
Шелестюк Тарас
Бокс (69 кг)
Гвоздик Олександр
Бокс (81 кг)
XXII ЗИМОВІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2014, СОЧІ
Семеренко Віта
біатлон, спринт
XXXI Олімпійські Ігри 2016, Ріо-де-Жанейро
Різатдінова Анна
Художня гімнастика (багатоборство)
Харлан Ольга
Фехтування, шабля (особиста першість)
Бондаренко Богдан
Легка атлетика (стрибки у висоту)
Янчук Дмитро
Веслування на каное-двійці (1000 м)
Міщук Тарас
Веслування на каное-двійці (1000 м)