Олімпійські чемпіони
XV ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1952 ГЕЛЬСІНКИ
Бочарова Ніна
спортивна гімнастика (2 - ком., впр. на колоді)
Гороховська Марія
спортивна гімнастика (2 – ком., абс. перш.)
Леонкін Дмитро
спортивна гімнастика (ком.)
Пункін Яків
греко-римська боротьба (напівлегка вага)
Чукарін Віктор
спортивна гімнастика (4 – ком., абс. перш., впр. на коні, опор. стрибок)
XVI ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1956 МЕЛЬБУРН
Чукарін Віктор
спортивна гімнастика (3 – ком., абс., впр. на брус.)
Астахова Поліна
спортивна гімнастика (ком.)
Дерюгін Іван
сучасне п’ятиборство (ком.)
Латиніна Лариса
спортивна гімнастика (4 - ком., абс.перш., вільні вправи, опор. стрибок)
Романенко Віталій
стрільба по рух. мішенях (“Олень, що біжить”)
Рибак Ігор
важка атлетика (легка вага)
Титов Юрій
спортивна гімнастика (ком.)
Шахлін Борис
спортивна гімнастика (2 – ком., впр. на коні)
XVII ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1960 РИМ
Астахова Поліна
спортивна гімнастика (2 – ком., впр.на колоді)
Латиніна Лариса
спортивна гімнастика (3 – ком., абс., вільні впр.)
Шахлін Борис
спортивна гімнастика (4- абс., оп.стр., впр. на коні і брус.)
Богдан Іван
греко-римська боротьба (важка вага)
Голубничий Володимир
легка атлетика (хода 20 км)
Крепкіна Віра
легка атлетика(стрибки у довжину)
Лисенко (Шевцова) Людмила
легка атлетика (біг 800м)
Ніколаєва Маргарита
спортивна гімнастика (2 - ком., опор. стр.)
XVIII ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1964 ТОКІО
Астахова Поліна
спортивна гімнастика (2 – ком., впр. на колоді)
Латиніна Лариса
спортивна гімнастика (3 – ком., абс., вільні впр.)
Шахлін Борис
спортивна гімнастика (переклад.)
Венгеровський Юрій
волейбол
Жаботинський Леонід
важка атлетика (2-га важка вага)
Кріс Григорій
фехтування (шпага особ.)
Поярков Юрій
волейбол
Прозуменщикова Галина
плавання (200м брас)
Сибіряков Едуард
волейбол
Хіміч Андрій
веслування на каное (двійка 1000 м)
Чужиков Микола
веслування на байдарці-четвірці (1000 м)
XIX ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1968 МЕХІКО
Голубничий Володимир
легка атлетика (хода 20км)
Жаботинський Леонід
важка атлетика (2-га важка вага)
Поярков Юрій
волейбол
Бєляєв Володимир
волейбол
Гуревич Борис
вільна боротьба (серед. вага)
Іванов Володимир
волейбол
Лапинський Євген
волейбол
Манкін Валентин
вітрильний спорт (клас“Фінн”)
Матушевас Василіус
волейбол
Михальчук Віктор
волейбол
Морозов Володимир
веслування на байдарці-двійці
Сидяк Віктор
фехтування (шабля особ.)
Терещук Борис
волейбол
Шапаренко Олександр
веслування на байдарці-двійці
XX ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1972 МЮНХЕН
Борзов Валерій Пилипович
легка атлетика (2 – біг на 100м і 200м)
Манкін Валентин
вітрильний спорт (клас Темпест”)
Шапаренко Олександр
веслування на байдарці-одиночці
Авілов Микола
легка атлетика (десятиборство)
Баркалов Олексій
водне поло
Бондарчук Анатолій
легка атлетика (мет. молота)
Дирдира Віталій
вітрильний спорт (клас “Темпест”)
Железняк Яків
стрільба кульова (“Кабан, що біжить”)
Коваленко Сергій
баскетбол
Куришко (нагірна) Катерина
веслування на байдарці (двійка 500 м)
Лєдньов Павло
сучасне п’ятиборство (ком.)
Морозов Володимир
веслування на байдарці-четвірці
Онищенко Борис
сучасне п’ятиборство (ком.)
Паливода Анатолій
баскетбол
Рябчинська Юлія
веслування на байдарці-одиночці
Семенець Володимир
велоспорт (трек, тандем 2000м)
Стеценко Юрій
веслування на байдарці-четвірці
Філатов Юрій
веслування на байдарці-четвірці
Целовальников Ігор
велоспорт (трек, тандем 2000 м)
XII ЗИМОВІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1976 ІНСБРУК
Бяков Іван
біатлон (ест. 4х 7,5км)
XXI ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1976 МОНРЕАЛЬ
Бобрусь (Порадник) Людмила
гандбол
Глущенко (Лапшинова) Тетяна
гандбол
Захарова Галина
гандбол
Іщенко Михайло
гандбол
Карлова Лариса
гандбол
Климова (Назембло) Наталія
баскетбол
Колчинський Олександр
греко-римська боротьба (більше 100 кг)
Король Петро
важка атлетика (легка вага)
Курв’якова Раїса
баскетбол
Кушнірюк Сергій
гандбол
Лагутін Юрій
гандбол
Літошенко (Кіркевич) Марія
гандбол
Лобова (Гецко) Ніна
гандбол
Макарець (Кочергіна) Тетяна
гандбол
Нагорний Сергій
веслування на байдарці-двійці (500м)
Новиков Сергій
дзюдо (до 70 кг)
Панчук (Коломієць) Людмила
гандбол
Петренко Сергій
веслування на каное-двійці (2 – 500м і 1000 м)
Пінігін Павло
боротьба вільна (68 кг)
Рєзанов Олександр
гандбол
Сєдих Юрій
легка атлетика (метання молота)
Тимошкіна (Шерстюк) Наталія
гандбол
Турчина Зінаїда
гандбол
Філатов Юрій
веслування на байдарці-четвірці
Чуканов Анатолій
Велоспорт (велошосе, командна гонка, 100 км)
Чухрай Сергій
веслування на байдарці-четвірці
XXІІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1980 МОСКВА
Баркалов Олексій
водне поло
Бєлоглазов Анатолій
вільна боротьба (52 кг)
Бєлоглазов Сергій
вільна боротьба (57 кг)
Бураков Ігор
легка атлетика (біг ест. 4х 400м)
Захарова (Хлус) Стела
спортивна гімнастика (ком.)
Зубарєва Ольга
гандбол
Зюськова Ніна
легка атлетика (біг ест. 4х 400м)
Карлова Лариса
гандбол
Кисельов Володимир
легка атлетика (штовх. ядра)
Колчинський Олександр
греко-римська боротьба (більше 100 кг)
Кочергіна (Макарець) Тетяна
гандбол
Красюк Сергій
плавання (ест. 4 х 200 м в/с)
Кривов Валерій
волейбол
Лащонов Федір
волейбол
Лєдньов Павло
сучасне п’ятиборство (ком.)
Лук’яненко Наталія
гандбол
Лутаєва (Берзіна) Валентина
гандбол
Макуц Богдан
спортивна гімнастика (ком.)
Манкін Валентин
вітрильний спорт (клас “Зірковий”)
Мате Ілля
вільна боротьба (100кг)
Місевич Віра
кінний спорт (ком. виїздка)
Мовчан Валерій
велоспорт (трек, гонка переслідування, 4000м)
Одинокова (Бережна) Любов
гандбол
Олізаренко Надія
легка атлетика (біг на 800 м)
Пальчикова (Білецька) Ірина
гандбол
Панченко Юрій
волейбол
Погановський Віктор
кінний спорт (ком. долання перешкод)
Порадник (Бобрусь) Людмила
гандбол
Пострєхін Сергій
веслування на каное-двійці
Присєкін Юрій
плавання (ест. 4 х 200м в/с)
Пророченко (Буракова) Тетяна
легка атлетика (біг ест. 4х400м)
Рахманов Султанбай
важка атлетика (2-га важка вага)
Сєдих Юрій
легка атлетика (метання молота)
Сидоренко Олександр
плавання (400м компл.)
Смирнов Володимир
фехтування (рапіра особ.)
Тимошкіна Наталія
гандбол
Ткаченко Надія
легка атлетика (п’ятиборство)
Турчина Зінаїда
гандбол
Фесенко Сергій
плавання (200м батерфляй)
Чухрай Сергій
веслування на байдарці-двійці (2 – 500 м і 1000 м)
XXIV ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1988 СЕУЛ
Бубка Сергій Назарович
легка атлетика (стрибки з жердиною)
Бєлоглазов Сергій
вільна боротьба (57 кг)
Авдєєнко Генадій
легка атлетика (стрибки у висоту)
Бєлостєнний Олександр
баскетбол
Бризгіна Ольга
легка атлетика (2 біг на 400 м, ест. 4х400 м)
Бризгін Віктор
легка атлетика (біг ест. 4х400 м)
Волков Олександр
баскетбол
Гоборов Валерій
баскетбол
Джигалова Людмила
легка атлетика (біг ест. 4х400 м)
Дорошенко Леонід
гандбол
Кириченко Олександр
Cycling track (time trial, 1000 m)
Лютий Володимир
футбол
Михайличенко Олексій
футбол
Монаков Дмитро
стрільба стендова (траншейний стенд)
Пінігіна Марія
легка атлетика (біг ест. 4х400 м)
Риманов Олександр
гандбол
Самоленко (Доровських) Тетяна
легка атлетика (біг 3000 м)
Стражева Ольга
спортивна гімнастика (ком.)
Татарчук Володимир
футбол
Тищенко Вадим
футбол
Чередник Олексій
футбол
Шкурнова Ольга
волейбол
Сороколет Олександр
волейбол
XVI ЗИМОВІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1992 АЛЬБЕРВІЛЬ
Житник Олексій
хокей
Петренко Віктор
фігурне катання (один.)
XXV ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1992 БАРСЕЛОНА
Бризгіна Ольга
легка атлетика (біг ест. 4х400 м)
Джигалова Людмила
легка атлетика (біг ест. 4х400 м)
Бебешко Сергій
гандбол
Гаврилов Юрій
гандбол
Гутцайт Вадим
фехтування (шабля ком.)
Гуцу Тетяна
спортивна гімнастика (2 ком., абс. перш.)
Жирко Олена
баскетбол
Коробчинський Ігор
спортивна гімнастика (ком.)
Кучеренко Олег
греко-римська боротьба (48 кг)
Лисенко Тетяна
спортивна гімнастика (ком.)
Місютін Григорій
спортивна гімнастика (ком.)
Погосов Георгій
фехтування (ком.)
Тимошенко Олександра
художня гімнастика
Ткаченко Марина
баскетбол
Шаріпов Рустам
спортивна гімнастика (ком.)
XVII ЗИМОВІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1994 ЛІЛЛЕХАММЕР
Баюл Оксана
фігурне катання (один.)
XXVI ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1996 АТЛАНТА
Шаріпов Рустам
спортивна гімнастика (впр. на брусах)
Браславець Євген
вітрильний спорт (клас“470”)
Кличко Володимир
бокс (більше 91 кг)
Кравець Інеса
легка атлетика (потрійний стрибок)
Матвієнко Ігор
вітрильний спорт (клас“470”)
Олійник В’ячеслав
греко-римська боротьба (90 кг)
Подкопаєва Лілія
спортивна гімнастика (2 абс. перш., вільні вправи)
Серебрянська Катерина
художня гімнастика
Таймазов Тимур
важка атлетика (до 100 кг)
XXVII ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2000 СІДНЕЙ
Клочкова Яна
плавання (2 – 200 м і 400 м компл. плав.)
Мільчев Микола
стрільба стендова
XXVIII ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2004 АФІНИ
Клочкова Яна
плавання (2 – 200м і 400м компл. плав.)
Гончаров Валерій
спортивна гімнастика (впр. на брусах)
Костевич Олена
Стрільба кульова (пневмат. пістолет)
Мерлені Ірина Олексіївна
боротьба вільна (48 кг)
Нікітін Юрій
стрибки на батуті
Скакун Наталія
важка атлетика (до 63 кг)
Тедеєв Ельбрус
боротьба вільна (66 кг)
XXIX ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2008 ПЕКІН
Айвазян Артур
стрільба кульова, 50 м, гвинтівка, положення лежачи
Добринська Наталія
легка атлетика, багатоборство
Жовнір Ольга
фехтування, шабля
Ломаченко Василь
Бокс (57 кг)
Осипенко-Радомська Інна
Веслування на байдарці, одиночка, 500 м
Петрів Олександр
стрільба кульова, 25 м, швидкострільний пістолет
Пундик Галина
фехтування, шабля
Рубан Віктор
стрільба із лука, особиста першість
Харлан Ольга
Фехтування, шабля (команда)
Хомрова Олена
фехтування, шабля
XXX Олімпійські Ігри 2012, ЛОНДОН
Ломаченко Василь
Бокс (60 кг)
Чебан Юрій
Веслування на каное, одиночка, 200 м
Шемякіна Яна
фехтування,шпага
Дементьєва Яна
Веслування академічне, четвірка парна
Коженкова Анастасія
Веслування академічне, четвірка парна
Довгодько Наталія
Веслування академічне, четвірка парна
Тарасенко Катерина
Веслування академічне, четвірка парна
Торохтій Олексій
Важка атлетика (105 кг)
Усик Олександр
Бокс (91 кг)
XXII ЗИМОВІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2014, СОЧІ
Підгрушна Олена
біатлон, естафета
Семеренко Віта
біатлон, естафета
Семеренко Валентина
біатлон, естафета
Джима Юлія
біатлон, естафета
XXXI Олімпійські Ігри 2016, РІО-ДЕ-ЖАНЕЙРО
Чебан Юрій
Веслування на каное, одиночка, 200 м
Верняєв Олег
Спортивна гімнастика (паралельні бруса)