Срібні призери
XV ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1952 ГЕЛЬСІНКІ
Бочарова Ніна
Гороховська Марія
гімнастика спортивна (5)
Чукарін Віктор
гімнастика спортивна (2)
Жилін Георгій
веслування академічне
Yemchuk Igor
Rowing
XVI ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1956 МЕЛЬБУРН
Чукарін Віктор
гімнастика спортивна
Латиніна Лариса
гімнастика спортивна
Титов Юрій
гімнастика спортивна
Бартенєв Леонід
легка атлетика
XVII ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1960 РИМ
Астахова Поліна
гімнастика спортивна
Латиніна Лариса
гімнастика спортивна (2)
Титов Юрій
гімнастика спортивна (2)
Шахлін Борис
гімнастика спортивна (2)
Бартенєв Леонід
легка атлетика
Брумель Валерій
легка атлетика
Вальтін Альберт
баскетбол
Синявський Володимир
боротьба вільна
XVIII ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1964 ТОКІО
Астахова Поліна
гімнастика спортивна
Латиніна Лариса
гімнастика спортивна (2)
Титов Юрій
гімнастика спортивна (2)
Шахлін Борис
гімнастика спортивна (2)
Баглей Микола
баскетбол
Гуреєва Людмила
волейбол
Мишак Валентина
волейбол
Прокопенко Георгій
плавання
Тростянський Владлен
боротьба греко-римська
XIX ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1968 МЕХІКО
Кріс Григорій
фехтування
Бєляєв Володимир
важка атлетика
Шапаренко Олександр
веслування на байдарках
Баркалов Олексій
водне поло
Лєдньов Павло
сучасне п’ятиборство
Онищенко Борис
сучасне п’ятиборство
Вітебській Йосип
фехтування
Путятін Віктор
фехтування
Станкович Василь
фехтування
XX ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1972 МЮНХЕН
Борзов Валерій Пилипович
легка атлетика
Голубничий Володимир
легка атлетика
Онищенко Борис
сучасне п’ятиборство
Путятін Віктор
фехтування
Станкович Василь
фехтування
Аржанов Євген
легка атлетика
Литвиненко Леонід
легка атлетика
Мельник Борис
стрільба кульова
XXI ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1976 – МОНРЕАЛЬ
Манкін Валентин
вітрильний спорт
Лєдньов Павло
сучасне п’ятиборство
Раскатов Володимир
плавання
Юрченко Василь
веслування на каное
Акименко Владислав
вітрильний спорт
Гузенко Ольга
веслування академічне
Давидян Нельсон
ДАВИДЯН НЕЛЬСОН
Двойніков Валерій
дзюдо
Зубко Олена
веслування академічне
Ковпан Валентина
стрільба з лука
Козакова Ольга
волейбол
Колкова Ольга
веслування академічне
Молибога Олег
волейбол
Нагірний Сергій
веслування на байдарках
Осадча Лілія
волейбол
Пуговська Ольга
веслування академічне
Розгон Надія
веслування академічне
Ростова Ганна
волейбол
Рудовська Любов
волейбол
Тараканова Неллі
веслування академічне
Юрченя Марина
плавання
XXII ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1980 МОСКВА
Іщенко Михайло
гандбол
Красюк Сергій
плавання
Пострєхін Сергій
веслування на каное
Смирнов Володимир
фехтування
Фесенко Сергій
плавання
Савченко Віктор
бокс
Архипенко Василь
легка атлетика
Довгань Микола
веслування академічне
Мірошниченко Віктор
бокс
Пазюн Марія
веслування академічне
Первій Олександр
важка атлетика
Пивоварова Ольга
веслування академічне
Преображенська Ніна
веслування академічне
Прищепа Надія
веслування академічне
Пустовіт Антоніна
веслування академічне
Стеценко Тетяна
веслування академічне
Терьошина Олена
веслування академічне
Уманець Ніна Дмитрівна
веслування академічне
Шапочка Юрій
веслування академічне
XIV ЗИМОВІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1984 САРАЄВО
Батюк Олександр
лижний спорт – перегони
XXIV ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1988 – СЕУЛ
Сєдих Юрій
легка атлетика (мет. молота)
Погосов Георгій
фехтування
Ткаченко Володимир
плавання
Бориславський Олексій
плавання
Гурковський Павло
веслування академічне
Калимбет Ірина
веслування академічне
Кірсанов Сергій
веслування на байдарках
Комаров Микола
веслування академічне
Мандригасов Сергій
фехтування
Мазій Світлана
веслування академічне
Мотузенко Олександр
веслування на байдарках
Нагаєв Ігор
веслування на байдарках (2)
Омелянович Віктор
веслування академічне
Сливинський Михайло
веслування на каное
Фролова Інна
веслування академічне
XXV ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1992 БАРСЕЛОНА
Самоленко (Доровських) Тетяна
легка атлетика
Гуцу Тетяна
гімнастика спортивна
Місютін Григорій
гімнастика спортивна (4)
Таймазов Тимур
важка атлетика
Сливинський Михайло
веслування на каное
Бризгіна Ольга
легка атлетика
Голубицький Сергій
фехтування
Зауличний Ростислав
бокс
Кравець Інесса
легка атлетика
Хникін Павло
плавання (2)
XXVI ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1996 АТЛАНТА
Подкопаєва Лілія
гімнастика спортивна
Мазій Світлана
веслування академічне
Фролова Інна
веслування академічне
Міфтахутдінова Діна
веслування академічне
Ронжина Олена
веслування академічне
XVIII ЗИМОВІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 1998 – НАГАНО
Петрова Олена
біатлон
XXVII ОЛІМПІАДА 2000 СІДНЕЙ
Клочкова Яна
плавання
Гончаров Валерій
гімнастика спортивна
Садовнича Олена
стрільба з лука
Світличний Олександр
гімнастика спортивна
Береш Олександр
гімнастика спортивна
Бурдейна Наталія
стрільба з лука
Буслович Євген
боротьба вільна
Доценко Сергій
бокс
Зозуля Роман
гімнастика спортивна
Котельник Андрій
бокс
Матвеєв Сергій
велосипедний спорт
Мезенцев Руслан
гімнастика спортивна
Перешкура Валерій
гімнастика спортивна
Сердюк Катерина
стрільба з лука
Силантьєв Денис
плавання
Симоненко Олександр
велоспорт
Солдадзе Давид
боротьба греко-римська
Феденко Олександр
велоспорт
Цигульова Оксана
стрибки на батуті
Чернявський Сергій
велоспорт
XXVIIІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2004 АФІНИ
Таран Руслана
вітрильний спорт
Гонтюк Роман
дзюдо
Калініна Ганна
вітрильний спорт
Красовська Олена
легка атлетика
Леончук Георгій
вітрильний спорт
Лука Родіон
вітрильний спорт
Матевушева Світлана
вітрильний спорт
Разорьонов Ігор
важка атлетика
XXIX ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2008 ПЕКІН
Ліщинська Ірина
легка атлетика, біг на 1500 м
Стаднік Андрій
вільна боротьба, вагова категорія до 66 кг
Сухоруков Юрій
кульова стрільба, 50 м, гвинтівка, з 3-х положень
Федоришин Василь
вільна боротьба, вагова категорія до 60 кг
XXX Олімпійські Ігри 2012, Лондон
Осипенко-Радомська Інна
Веслування на байдарці, одиночка, 200 м і 500 м
Беринчик Денис
Бокс (64 кг)
Андрійцев Валерій
Вільна боротьба (96 кг)
XXXI Олімпійські Ігри 2016, РІО-ДЕ-ЖАНЕЙРО
Верняєв Олег
Спортивна гімнастика (багатоборство)
Тимощенко Павло
Сучасне п'ятиборство
Беленюк Жан
Греко-римська боротьба (85 кг)
Харлан Ольга
Фехтування, шабля (команда)
Сергій Куліш
стрільба (пневматична гвинтівка, 10м)
Комащук Аліна
фехтування (шабля, команда)
Кравацька Олена
Фехтування, шабля (команда)
Вороніна Олена
Фехтування, шабля (команда)