Бронзові призери
I ЛІТНІ ЮНАЦЬКІ ОЛІМІПЙСЬКІ ІГРИ 2010 СІНГАПУР
Дарина Зевіна
плавання (200 м на спині)
Анастасія Спас
сучасне п’ятиборство
Анатолій Мельник
веслування на байдарках і каное (каное, слалом)
Каріна Станкова
жіноча боротьба (70 кг)
Максим Домінішин
тхеквондо ВТФ (73 кг)
Костянтин Рева
важка атлетика (85 кг)
Дмитро Атанов
дзюдо (55 кг)
Ганна Шелех
легка атлетика (стрибки з жердиною)
Віктор Черниш
легка атлетика (стрибки у висоту)
Куліш Сергій
стрільба (пневматична гвинтівка, 10 м)
Ганна Александрова
легка атлетика (потрійний стрибок)
Олена Колесниченко
легка атлетика (400 м з бар’єрами)
Ксенія Дарчук
дзюдо (78 кг), (змагання змішаних команд)
Оксана Райта
легка атлетика, 2000 м з перешкодами
Вікторія Потєхіна
стрибки у воду, трамплін 3 м
II ЛІТНІ ЮНАЦЬКІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2014 НАНКІН
Владислав Грико
спортивна гімнастика (вправи на кільцях)
Олена Кремзер
вільна боротьба (52 кг)
Пилип Ткаченко
стрибки у воду (командні змагання)
Олексій Масик
греко-римська боротьба (42 кг)
Ринат Удод
велоспорт (командна естафета)
Владислав Нізицький
велоспорт (командна естафета)
Анжеліка Тетерич
велоспорт (командна естафета)
Дар'я Ткачова
велоспорт (командна естафета)
Руслан Валітов
легка атлетика (метання диску)
Вікторія Сухорукова
стрільба кульова (пневматична гвинтівка, змішана команда)
Юлія Міюц
тхеквондо (+63 кг)
Людмила Дроздова
дзюдо (змішана команда)
Софія Зенченко
важка атлетика (63 кг)
Анастасія Малявіна
плавання (100м брасом)
II ЗИМОВІ ЮНАЦЬКІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2016 ЛІЛЛЕХАММЕР
Дарина Кириченко
сноубординг (змішана команда)
IIІ ЛІТНІ ЮНАЦЬКІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2018 БУЕНОС-АЙРЕС
Олександр Мадей
спортивна акробатика (змішані пари)
Дарина Плохотнюк
спортивна акробатика (змішані пари)
Владислав Остапенко
вільна боротьба (55 кг)
Олег Дорощук
легка атлетика (стрибки у висоту)
Анастасія Бачинська
спортивна гімнастика (багатоборство), (вільні вправи)
Дмитро Гонта
кульова стрільба (змішана командна першість, пневматичний пістолет)
Олег Вередиба
дзюдо (55 кг)
Софія Лискун
стрибки у воду (змішана командна першість)