Новини
Олімпійський день відзначили у ДНЗ № 2 «Веснянка»
13-е липня 2017 р.

Обласне відділення Національного олімпійського комітету України спільно з міським центром «Спорт для всіх» завітало до дитячого навчального закладу № 2 «Веснянка», що у Чернігові. Почесними гостями були заступник директора міського центру «Спорт для всіх» Андрій Філоненко, директор КДЮСШ № 1 Сергій Романчук.
Як завжди, свято розпочалось з олімпійської розминки, яку виконували не лише вихованці садочка, а й завідувач дошкільного закладу, гості та організатори свята. Потім діти залюбки брали участь у змаганнях «Веселі старти», які пройшли весело й цікаво.
По закінченню заходу всі були нагороджені щоденниками, грамотами та іншими сувенірами від відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області.
Останні новини
11-е листопада 2025 р.НОК України відзначив найкращих: Назар Чепурний та Олександр Слєсарєв — лауреати спортивного жовтня
11-е листопада 2025 р.Юна фехтувальниця - краща спортсменка Черкащини у жовтні
11-е листопада 2025 р.Михайло Романчук — серед кандидатів до Комісії атлетів Європейських олімпійських комітетів
Спонсори та партнери НОК України