#BeActive Нагорода

Європейська нагорода призначена відзначити визначну діяльність у просуванні спорту фізичної активності на місцевих рівнях.

Подання на нагороду відкрите до  24 липня 2020 (17.00 за місцевим часом Брюсселю).

Про Нагороди #BeActive  

Конкурс на нагороди #BeActive є центральним елементом щорічного заходу Європейський тиждень спорту і був створений з метою підтримки проектів і особистостей, які відзначилися у просуванні спорту і фізичної активності в Європі. Нагорода має три категорії:

 НАГОРОДА #BEACTIVE в освітній сфері

Ця нагорода покликана привернути увагу до навчальної програми, яка може продемонструвати конкретні способи, за допомогою яких вона заохочувала дітей до #BeActive на додаток до занять спортом / фізичною активністю, які передбачені навчальною програмою. Сюди можна віднести додаткові заняття спортом, заняття фізичною активністю у вихідні, після шкільних занять та інші творчі рішення для формування активного освітнього середовища.

 НАГОРОДА #BEACTIVE на робочому місці

Ця нагорода призначена для визнання організації (підприємства), яка може продемонструвати конкретні способи, які вона використовує для заохочування та допомоги своїм працівникам бути активними (#BeActive). Сюди можна віднести створення робочої групи, відповідальної за залучення персоналу до фізичної активності, забезпечення душових кабін для тих, хто  їздить на велосипеді / бігає, проведення зустрічей стоячи, прогулянки в обідній час та інші творчі рішення для формування активного робочого середовище.

 НАГОРОДА #BEACTIVE «Місцевий герой»

Ця нагорода вшановує досягнення особистості, щоб мотивувати інших та виступати  каталізатором для #BeActive.

Дух нагороди спрямований на те, щоб визнати особу, яка послідовно працювала над заохоченням інших до занять спортом та / або фізичною активністю у своїй місцевій громаді.

Подання на кожну з цих категорій подаються до Європейської Комісії національним координатором Європейського тижня спорту. Орієнтований на навчальні заклади та підприємства (офіси), а також на особистостей у ​​місцевих громадах, конкурс нагород сприяє піднесенню значення Тижня як серед людей так і на місцевому рівні, демонструючи проекти найкращої практики та знайомлячи загальноєвропейську аудиторію з особистостями, що надихають.

Як подавати номінантів на нагороди

Національні координатори можуть визначати та подавати проекти. Разом з цим документом ви отримали три набори форм, що містять пояснення щодо кожної категорії нагород та бланк заявки для кожної категорії нагороди.

Ви можете самостійно заповнити бланк заявки або передати бланк(и) та роз'яснення відповідній організації чи особі, щоб вони заповнили та надіслали вам.

 

ВІЗЬМИ УЧАСТЬ

Надішли подання до 24 липня 2020 року до eac-sport-ewos@ec.europe.eu та допоможи нам надихати  людей всієї Європи незалежно від віку, статку та фітнес підготовки до фізичної активності (#BeActive)!