Онлайн челендж #BeActive

КОНЦЕПЦІЯ

проведення  оn-line челенджу

#BeActive – будь переможцем!

 в рамках Європейського тижня спорту

 

Дата проведення

- 23 – 30 вересня  2022 року

 

Формати проведення: 

        On-line челендж  в Instagram/Facebook

 

Мета проведення: популяризація здорового, активного способу життя, залучення дітей та молоді, широких верств населення до фізичної активності та спорту, набуття корисних життєвих навичок, які допоможуть учасникам стати не лише фізично загартованішими, а й  зміцнити ментальне здоров’я та перемогти страх, тривогу та стрес від страшних подій, що нині тривають в Україні.

 

Учасникиамбасадори Європейського тижня спорту в Україні (далі ЄТС в Україні), переможці та призери літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю-2022, відомі спортсменидіти та молодь, громадяни будь-якого віку.

 

Старт челенджу дають атлети з числа амбасадорів ЄТС в Україні та медалісти ЄЮОФ, які  на власній сторінці в Instagram/Facebook розміщують відеоролик  тривалістю до 3 хв, у якому розповідають про те, як фізична активність та спорт допомагають в повсякденному житті, зокрема заняття спортом вплинули на подолання страхів та стресу від війни, демонструючи кілька улюблених вправ  з вранішньої зарядки чи розминки. Відео завершується передачею естафети челенджу 2-3 м друзям, колегам по команді  з закликом бути активними, здоровими та сильними, обравши собі вправи до душі та тренуючи тіло і дух щодня. 

 

Використання хештегів #BeActive, #BeActiveUA,   #BeActiveПеремагай,  #EuropeanWeekofSport 

 

Важливо позначати у своїх публікаціях:

-       european_youth_eu (в Інстаграм);  

-       @olympicua (сторінка НОК України в Facebook) / @the_olympic_team_ua (сторінка НОК України в Instagram);

-       Учасників, від яких отримали та кому передається естафета челенджу.

 

Маленькими кроками до великої перемоги  #BeActive – будь переможцем!