Фотоконкурс. Положення

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ

Фотоконкурсу «#DolikeOlympiansLive»

(2016 рік )

 

Національний олімпійський комітет України розпочинає фотоконкурс для всіх учасників Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Do like Olympians!» – «#DolikeOlympiansLive»», який триватиме у групі НОК України/Олімпійська команда у соціальних мережах.

Знайомтесь з умовами, беріть участь та вигравайте олімпійські призи!

 

Загальна інформація про конкурс:

Національний олімпійський комітет України запрошує вас взяти активну участь у проекті «DolikeOlympians!» у вашому місті та надіслати своє фото на фотоконкурс «#DolikeOlympiansLive»

 

Умови фотоконкурсу «#DolikeOlympiansLive»:

До участі у фотоконкурсі запрошуються аматори, професійні фотографи, організатори та учасники «Do like Olympians!» без обмеження за віком.

Приймаються чорно-білі та кольорові фотографії (не більше трьох фото від одного учасника), які завантажуються безпосередньо в групу НОК України/Олімпійська команда у соціальних мережах з відповідним хештегом #DolikeOlympiansLive.

 

Вимоги до фото: фото має бути зроблено у місці та під час проведення «Do like Olympians!» у вашому населеному пункті протягом 2016 року.

 

* Архівні знімки журі не розглядатиме.

 

На фото мають бути зображенні учасники конкурсу або члени його родини, які беруть участь в проекті «DolikeOlympians!».

 

*Якщо у Вашому населеному пункті «Do like Olympians!» в цьому році не проводиться, Ви можете самостійно його організувати та запросити до участі друзів, тоді обов’язковою є наявність у кадрі плакату з назвою «Do like Olympians!» з фірмовим лого проекту (самостійно роздрукованих на альбомних аркушах) та рухової активності, притаманної проекту (всю інформацію можна знайти на сайті НОК України у відповідному розділі або за посиланням
http://noc-ukr.org/about/projects/olimpiyska-zaryadka-/)

 

У конкурсі беруть участь лише ті роботи, які зроблені протягом 2016.

Роботи приймаються до 1 грудня 2016 року!

 

Визначення переможців:

Журі, що складається з видатних українських спортсменів, представників Комісій НОК України «Засоби масової інформації та пропаганди олімпійського руху», «Зі зв’язків з осередками НОК», Виконавчої дирекції Національного олімпійського комітету та Компанії «Кока-Кол»а визначить трьох переможців та призерів конкурсу у наступних номінаціях:

Vivid Emotion – живі емоції

Cool Movement – крутий момент

Best of Participants – краще фото учасника

Також один додатковий приз отримає переможець в номінації глядацьких симпатій, якого буде визначено шляхом голосування у мережі Інтернет у соціальних групах НОК України/Олімпійська команда.

 

Розміщення конкурсу в мережі Інтернет:

Всі роботи на фотоконкурс мають бути завантажені і розміщені на офіційних сторінках Національного олімпійського комітету в соціальних мережах Фейсбук та Вконтакте з 1 листопада по 1 грудня 2016 року.

Голосування в номінації глядацьких симпатій здійснюватиметься шляхом підрахунку позитивних схвальних оцінок користувачів (відповідно «лайки», «сердечка»). Переможця буде визначено шляхом складання оцінок з усіх соціальних мереж разом.

www.facebook.com/OlympicUA

www.vk.com/OlympicUA

 

Оголошення результатів конкурсу:

Національний олімпійський комітет України оголосить переможців Фотоконкурсу «#DolikeOlympiansLive» на офіційному веб-сайті www.noc-ukr.org та у своїх офіційних сторінках в соціальних мережах не пізніше 31 грудня 2016 року.

 

Призи:

Переможці та призери отримають подарунки від Національного олімпійського комітету України та генерального партнера Всеукраїнського освітньо-спортивного проекту «Do like Olympians!» Компанії «Кока-кола».

Заміна призів грошовим еквівалентом не здійснюється.

 

Нагородження переможців конкурсу:

Нагородження переможців конкурсу відбудеться у Києві або відділеннях Національного олімпійського комітету України.

Детальні умови будуть обговорені з переможцями та призерами після оголошення результатів конкурсу.

Участь у конкурсі – безкоштовна!