Юні українські біатлоністи готуються до старту на ЄЮОФ-2015 в Тисовці
20 Січня 2015 Поділитися
Юні українські біатлоністи готуються  до старту на ЄЮОФ-2015 в Тисовці

Вже через п’ять днів в Австрії та Ліхтенштейні понад 900 найкращих юних атлетів розпочнуть боротьбу за нагороди ХІІ Європейського юнацького олімпійського фестивалю.

Заявка української збірної нараховує 21 юного олімпійця. Найбільш численний склад у наших біатлоністів, яких у складі олімпійської команди країни 8 спортсменів.

Наразі юні біатлоністи продовжують підготовку до престижного старту у Тисовці на Львівщині.

«Підготовка до олімпійського фестивалю йде за планом. Проблем ніяких не має. Сніг у нас є. Команда тренується тричі на день. У всіх настрій бойовий, тож кожен з великою відповідальності ставиться до своєї роботи», - сказав у коментарі прес-службі НОК України тренер біатлонної команди Ігор Ященко.

Молодий спеціаліст відзначив, що для хлопців та дівчат ЄЮОФ-2015 стане першим дуже серйозним та відповідальним випробуванням в їх кар'єрі. «Для них ці змагання – перший досвід, можна сказати, перший іспит на міцність. У них є чудовий шанс продемонструвати свої сили та заявити про себе на міжнародній арені», - додав тренер.

Нагадаємо, що ЄЮОФ-2015 відбудеться з 25 по 30 січня та збере понад 900 спортсменів віком 14-18 років, які змагатимуться за нагороди престижного турніру у 8 видах спорту.

Медіа