Ігор Ященко: «У нас боєздатна та сильна команда»
27 Січня 2015 Поділитися
Ігор Ященко: «У нас боєздатна та сильна команда»

Сьогодні на ХІІ Європейському юнацькому олімпійському фестивалі відбулися перші змагання з біатлону. Юні спортсмени розіграли комплект нагород у спринтерській гонці.

Змагальний день розпочали хлопці на дистанції 7,5 км. Наш юний біатлоніст Сергій Телень показав найкращий результат серед українців, посівши високе 6 місце.

Ще одне місце в ТОП-10 найкращих біатлоністів континенту посів наш Богдан Цимбал. Він фінішував дев’ятий. Владислав Кошовець показав 15-й результат, а Роман Бригадир – 56-й.

Після хлопців на старт вийшли дівчата. Українка Анна Кривонос впевнено посіла місце у п’ятірці лідерів. Оксана Сегеті фінішувала 20-ю, Ганна Ситник - 23-ою, Валерія Дмитренко посіла 39 місце.

«Кожен спортсмен відпрацював добре. Деякі були дуже близькі до здобуття медалей. Шкода, що не вийшло, але на нас чекають наступні старти на Олімпійському фестивалі. Будемо дивитися. Можу сказати одне - у нас боєздатна та сильна команда», - сказав нам тренер української юнацької збірної з біатлону на ЄЮОФ-2015 Ігор Ященко.

Медіа