Представники лижного двоборства та стрибків на лижах з трампліну закінчили виступи на ЄЮОФ-2015
27 Січня 2015 Поділитися
Представники лижного двоборства та стрибків на лижах з трампліну закінчили виступи на ЄЮОФ-2015

На зимовому Олімпійському фестивалі, що триває в Австрії та Ліхтенштейні, українець Степан Пасічник у стрибках на лижах з трампліну замкнув список ТОП-15 найкращих юних стрибунів Європи.

Наш спортсмен показав достойний результат - 226.1 бала, посівши 15 місце.

Наставник хлопця Володимир Бощук відзначив, що задоволений виступом свого підопічного. «Степан міг замахнутися на вищу сходинку. Після першої спроби він був сьомий, а це серйозний показник. Великий вплив на кінцевий результат мав вітер. Наш виступ на ЄЮОФ-2015 закінчений, але можу сказати, ми будемо працювати й далі, адже Степан на правильному шляху. Він впевнено прогресує, тому треба продовжувати працювати в тому же напрямку», - сказав тренер юного Степана Пасічника.

Закінчив змагання на Олімпійському фестивалі й єдиний представник України в лижному двоборостві Дмитро Марунчук. «Для нього це взагалі перший серйозний міжнародний старт. Він ще зовсім юний, щоб продемонструвати високі результати на подібних змаганнях. Але відзначу, що з кожним роком його професійний зріст очевидний. На цьому турнірі Дмитро отримав колосальний досвід, який, впевнений, відіграє позитивну роль в його кар'єрі», - сказав прес-службі НОК України наставник хлопця Петро Генюк.
 

Медіа