Іван Павлов: «Дуже радий, що вдалося показати свій найкращий результат» (ВІДЕО)
28 Січня 2015 Поділитися

Сьогодні своїм блискучим виступом на ХІІ Європейському юнацькому олімпійському фестивалі наш фігурист Іван Павлов зробив чудовий подарунок українським вболівальникам спорту.

Після другого місця у короткій програмі, юний спортсмен здобув впевнену перемогу в довільній програмі та забеспечив собі місце на найвищій сходинці п'єдесталу пошани.

Друге місце посів фігурист з Латвії Денісс Васільєвс, третім став росіянин Дмитро Алієв.

«Відчувати себе чемпіоном Європейського юнацького олімпійського фестивалю дуже класно! Я безмежно радий, що мені вдалося показати свій найкращий результат», - сказав прес-службі Національного олімпійського комітету України новоспечений чемпіон.

Він відзначив, що взагалі не думав про результат. «Я ніколи не думаю про остаточний результат. Для мене головне – виконати свою програму. Не можна стрибнути вище своєї голови! А коли показуєш результат на льоду, то відповідно він буде й в турнірній таблиці», - зауважив Іван.

Наш юний чемпіон також зізнався, що йому було приємно обійти латиша Денісса Васільєвса, адже саме з цим спортсменом протягом останніх років наш хлопець бореться за призові місця на престижних міжнародних стартах.

Медіа