Дмитро Казановський: «На ЄЮОФ-2015 наші лижники показали дуже гарний результат»
29 Січня 2015 Поділитися
Дмитро Казановський: «На ЄЮОФ-2015 наші лижники показали дуже гарний результат»

На зимовому Олімпійському фестивалі у змаганнях з лижних гонок у спринті одразу троє наших юних лижників увійшли у ТОП-30 найкращих, зупинившись в 1/4 фіналу змагань.

Ольга Стефанишин посіла 27 місце, а Олена Зубок – 30. Варто зауважити, що юніоркам таке досягнення вдалося вперше за останні 10 років. Андрій Орлик зупинився на 22 позиції, Євген Головань фінішував 41-м.

«Бути задоволеним результатом спортсмена можна тоді, коли він посів місце у трійці призерів. Але на даний момент для нас це прекрасний результат, адже востаннє наші дівчата входили до 30-ки найкращих 10 років тому», - сказав прес-службі Національного олімпійського комітету України тренер юнацької збірної з лижних гонок на ЄЮОФ-2015 Дмитро Казановський.

Прокоментував наставник й блискучий виступ українця Андрія Орлика у змаганнях з лижних гонок на 10 км класичним стилем (4 місце) та на 7,5 км вільним стилем (6 місце). «Андрій показав феноменальний результат! Він дуже працьовитий хлопець й ставить перед собою високі завдання. Він справжній боєць! Впевнений, він на правильному шляху», - відзначив Казановський.

Додамо, завдяки прекрасному виступу на зимовому Олімпійському фестивалі Андрій Орлик зміг набрати достатню кількість FIS points для участі на дорослому чемпіонаті світу-2015.

Медіа