Тренери команди ЄЮОФ-2015 з біатлону підвели підсумки виступу українців
30 Січня 2015 Поділитися
Тренери команди ЄЮОФ-2015 з біатлону підвели підсумки виступу українців

На своєму завершальному старті зимового Європейського олімпійського фестивалю в Австрії та Ліхтенштейні українські біатлоністи змагалися в змішаній естафеті.

«Дуже прикро, що не взяли медаль, але сьогодні ми побачили очевидний прогрес наших спортсменів! Юні українські біатлоністи впевнено демонструють, що можуть боротися за найвищі місця на п'єдесталі пошани. Приємно вразили наші дівчата. Передавати естафету з 3 та 1 місця – це неймовірний показник. А наші хлопці підтвердили, що їм по силах змагатися з серйозними суперниками з європейських країн. Це не може не радувати тренерський склад команди», - відзначив у бесіді з прес-службою Національного олімпійського комітету тренер юнацької збірної з біатлону на ЄЮОФ-2015 Ігор Ященко.

Підводячи підсумки виступу юних українських біатлоністів на зимовому Олімпійському фестивалі тренер команди Олександр Москаленко сказав: «Так, на цьому старті ми втратили щонайменше дві медалі, але при цьому ми бачимо дуже гарний ріст команди! Кожен зі спортсменів намагається показати свій найкращий результат. За підсумками виступу на ЄЮОФ ми вчергове впевнилися, що в нас сильна юнацька команда».

Нагадаємо, на ЄЮОФ-2015 українські біатлоністи двічі посіли 4 місце - Анна Кривонос в гонці переслідування та команда в змішаній естафеті.

Бажаємо нашим спортсменам наснаги, спортивної вдачі та віри в свої сили! 

Медіа