Через рік у Ліллехаммері відкриють II зимові Юнацькі Олімпійські ігри
12 Лютого 2015 Поділитися
Через рік у Ліллехаммері відкриють  II зимові Юнацькі Олімпійські ігри

Рівно за рік, 12 лютого 2016 року у норвезькому Ліллехаммері, відбудеться урочиста церемонія відкриття II зимових Юнацьких Олімпійських ігор.

Святкування з нагоди цієї дати розпочались ще 11 лютого і триватимуть протягом тижня. Всі бажаючі зможуть взяти активну участь у найрізноманітніших спортивно-культурними заходах, які підготував Оргкомітет з підготовки та проведення Ігор.

Також ввечері відбулось урочисте відкриття годинника, який розпочав зворотній відлік часу до старту найголовніших юнацьких змагань чотирьохріччя.

Ліллехаммер вже вдруге стає Олімпійською столицею, рівно 22 роки тому, у 1994 році, запалав вогонь XVII зимових Ігор. На першій для Незалежної України Олімпіаді наші спортсмени зуміли вибороти дві нагороди – «золото» у фігурному катанні Оксани Баюл та «бронзу» у біатлоні Валентини Цербе.

 

Довідково:

II зимові Юнацькі Олімпійські ігри пройдуть з 12 по 21 лютого 2016 року у Ліллехаммері (Норвегія).

1100 спортсменів віком від 15 до 18 років, з 70 країн світу змагатимуться за 70 комплектів нагород.

Окрім спортивних змагань на атлетів чекатиме різноманітна освітня і культурна програми.

Нагадаємо, що на I зимових ЮОІ в австрійському Інсбруку у 2012 році, юні спортсмени здобули три срібні медалі. Їх володарями стали фігуристи Олександра Назарова – Максим Нікітін (танці), Ярослав Паніот (одиночне катання) та представниця шорт-треку Марія Долгополова.

Медіа