НОК виплачуватиме стипендії медалістам Юнацької Олімпіади
24 Лютого 2015 Поділитися
НОК виплачуватиме стипендії медалістам Юнацької Олімпіади

Чемпіони та призери II літніх Юнацьких Олімпійських ігор в Нанкіні (Китай), а також їхні наставники отримуватимуть стипендії від Національного олімпійського комітету.

Таке рішення було прийняте і затверджене під час засідання Виконавчого комітету НОК України.

Програма розрахована на 1 рік і вступить в дію вже з 1 березня поточного року. Її загальний бюджет складає 680 тисяч гривень.

Слід відзначити, що такі стипендії НОК отримують всі чемпіони та призери Юнацьких Олімпійських ігор та медалісти Європейських юнацьких олімпійських фестивалів, починаючи з I літніх ЮОІ-2010.

«Національний олімпійський комітет планомірно виконує свою програму щодо підтримки талановитої молоді. Нам важливо, щоб сьогоднішні чемпіони разом зі своїми тренерами отримали стимул та бажання працювати далі і вже через декілька років піднялись на п’єдестал дорослих Ігор. Зараз ми маємо підтримати цих юних атлетів, які є нашою олімпійською надією», - зазначив президент НОК Сергій Бубка.

Нагадаємо, що з II літніх Юнацьких Олімпійських ігор юні олімпійці привезли додому 29 нагород, де 9 з них золотих, 9 - срібних та 11 бронзових медалей.

Медіа