I етап «Олімпійського лелеченя» пройшов у Комсомольську
02 Березня 2015 Поділитися
I етап «Олімпійського лелеченя»  пройшов у Комсомольську

Днями в Комсомольській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням економіки та права міської ради Полтавської області відбувся І етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва мережі шкіл олімпійської освіти України «Олімпійське лелеченя».

Цього року свята з нетерпінням чекали і команди та їх уболівальники.

На урочисту церемонія відкриття були запрошені Олімпійський чемпіон з легкої атлетики Володимир Кисельов, виконавчий директор Комсомольського відділення Національного олімпійського комітету України Микола Шишліков, призер чемпіонатів світу та Європи з кульової стрільби Андрій Сировня та інші почесні гості.

Відкривав змагання «Парад олімпійських надій». Прапор вніс учитель фізкультури майстер спорту, срібний призер чемпіонату України, багаторазовий переможець міських та обласних змагань з пауерліфтингу Дмитро Голота. За ним крокували учні школи - переможці міських, обласних, Всеукраїнських та міжнародних спортивних змагань; кандидати в майстри спорту, призери чемпіонатів світу та Європи.

За перемогу у I етапі «Олімпійського лелеченя» боролися команди 5-6 класів. Яскравим етапом змагань став конкурс презентацій. Величезне емоційне напруження, спортивний азарт, переживання вболівальників проявились під час проведення комплексної естафети. Тож у спортивному залі вирував неймовірний фейєрверк емоцій. Цікаво пройшла і вікторина на олімпійську тематику. Учні показали ґрунтовні теоретичні знання.

Після усіх випробувань були оголошені результати по кожному етапу змагань. Учасники отримали грамоти та пиріг.
 

 

Медіа