За 100 днів до початку I Європейських ігор у Баку представили медалі змагань
05 Березня 2015 Поділитися
За 100 днів до початку I Європейських ігор у Баку представили медалі змагань

У Баку в рамках святкування 100 днів до старту перших Європейських ігор, були представлені медалі, якими будуть нагороджуватися переможці та призери змагань.

Іконографія золотих, срібних і бронзових медалей розроблена у відповідності з брендінгом Ігор Баку-2015.

Дизайн медалі, в центрі якої розташований логотип Баку-2015, уособлює динамічне, красиве місто з багатою культурою, а на зворотному боці медалі зображені емблема і словесний товарний знак Європейського Олімпійського Комітету.

Дизайн медалі був створений відомою ювелірною компанією Адамас - автором медалей зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор в Сочі, у співпраці з азербайджанським художником Наргіз Гусейновой. Виробництво медалей буде здійснено компанією Azersouvenir.

Міністр молоді та спорту Азербайджану і головний виконавчий директор Комітету Баку-2015 Азад Рагімов сказав: «Ми маємо намір нагороджувати учасників перших Європейських Ігор медалями унікального дизайну, відповідного духу Ігор. До початку Ігор залишилося всього 100 днів, і я впевнений, що ці прекрасні медалі надихнуть спортсменів, і більшою мірою підвищать бажання людей дивитися Ігри в червні».

Директор департаменту з обслуговування спортсменів та операціями Комітету Баку-2015 Джеймс Маклауд візначив: «Завоювання медалей під час перших Європейських Ігор стане вирішальним моментом у кар'єрі спортсменів, приймаючих участь в Іграх. Дизайн медалей передає цей дух, а також творчо відображає азербайджанські мотиви, що славлять цю країну».

Головний операційний директор Баку-2015 Саймон Клег також додав: «Я також радий відзначити початок відліку 100 днів до змагань з подання дизайну медалей перших Європейських ігор і з нетерпінням чекаю початку цієї великої спортивної події, в якій візьмуть участь спортсмени з усього континенту. Ми дуже хочемо забезпечити для спортсменів чудові умови, де вони можуть домогтися успіху. І я вважаю, що цей чудовий дизайн медалей, який забезпечить визнання, вартий наших зусиль».
 

Як повідомлялось раніше, Європейські ігри пройдуть з 12 по 28 червня 2015 року в Баку і стануть першими в історії Європейського континенту.

У загальній кількості в 2015 році в Баку будуть проведені 20 спортивних змагань: 16 з олімпійських видів спорту та чотири - неолімпійських видів спорту.

Більше 6 тисяч спортсменів з усіх кінців Європи представлятимуть свої країни протягом 17 днів змагань.

Вже 185 наших атлетів в 15 видах спорту здобули ліцензії, що дають право участі в Європейських іграх (детальна інформація за посиланням http://noc-ukr.org/olympic/european-games/baku-2015/olimpiyski-licenzii/). Планується, що склад нашої команди може налічувати 220-230 спортсменів, які будуть представлені практично у всіх видах спорту.

Медіа