Акредитація преси на перші Європейські ігри продовжена до 3 квітня
10 Березня 2015 Поділитися
Акредитація преси на перші Європейські ігри продовжена до 3 квітня

За рішенням Організаційного комітету перших Європейських ігор 2015 року в Баку акредитація преси на цей історичний форум продовжена до 3 квітня.

Нагадаємо, що попередньо остаточною датою для подання заявки від представників мас-медіа для висвітлення Європейських ігор було 6 березня, але з урахуванням значного інтересу та кількості заявок від ЗМІ організатори прийняли рішення подовжити терміни процесу акредитації.

Відзначимо, що представники преси, бажаючі висвітлювати Ігри з місця подій, повинні спочатку зареєструватися для доступу до прес-екстранет, а також заповнити розміщену там відповідну форму акредитації.

Додамо, що окрім інформації про акредитацію екстранет містить важливу інформацію про засоби та послуги, які будуть запропоновані для преси під час Європейських ігор, а також надаватиме доступ до великої медіа-бібліотеки з фотографіями та відео.

Прес-екстранет та інформація про акредитацію преси розміщена за цим посиланням: http://www.baku2015.com/en/news/press-extranet

 

Довідково:

Європейські ігри 2015 року в Баку стануть першими в історії іграми для континенту та пройдуть з 12 по 28 червня 2015 року.

В рамках Ігор відбуватимуться змагання з 20 видів спорту: 16 олімпійських і 4 неолімпійських.

Більше ніж 6 тисяч спортсменів з усіх куточків Європи представлятимуть свої країни протягом 17 днів змагань.

В 11 видах спорту будуть також розіграні ліцензії на Ігри ХХХІ Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

 

Більше інформації за цим посиланням http://noc-ukr.org/olympic/european-games/baku-2015/

Медіа