Комісія НОК «Спорт для всіх» розглянула нагальні питання
11 Березня 2015 Поділитися
Комісія НОК «Спорт для всіх» розглянула нагальні питання

Сьогодні в Олімпійському домі відбулося засідання Комісії Національного олімпійського комітету України «Спорт для всіх» на чолі з її головою Вадимом Копиловим.

На засіданні присутні обговорили план заходів Комісії на 2015 рік та окреслили розподіл обов'язків членів Комісії.

Під час зустрічі був обраний заступник голови Комісії. Їм став перший проректор Національного університету фізичного виховання і спорту України Мирослав Дутчак.

Члени Комісії окреслили такі напрямки роботи, як підтримка зв'язків з Комісією Міжнародного Олімпійського Комітету «Спорт для всіх»; проведення статистичних досліджень щодо кількості осіб всіх категорій населення, залучених до занять фізичною культурою та спортом; сприяння в організації та проведенні спортивно-масових заходів («Олімпійське лелеченя», Do Like Olympians, «Діти – олімпійська надія України», «Хто ти, майбутній олімпієць?», «Ігри чемпіонів», «Спорт для всіх у кожному дворі», «Спорт для всіх – радість життя» та багато інших).

Присутні затвердили питання про надання членами Комісії пропозицій щодо проведення «Олімпійського дня» (до 1 травня), Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня, Європейського тижня спорту та Дня фізичної культури (до 1 вересня).

Комісія «Спорт для всіх» опрацювала проект положення про Всеукраїнський конкурс серед спортивних федерацій (асоціацій, спілок тощо) на кращий реалізований проект із залученням широких верств населення до занять масовим спортом.

Медіа