Ватерполісти здобули ліцензії на Ігри в Баку
16 Березня 2015 Поділитися
Ватерполісти здобули ліцензії на Ігри в Баку

Цими днями збірна команда України з водного поло, сформована відповідно до регламенту змагань з гравців віком до 17 років, у кваліфікаційному відборі здобула путівку на І Європейські ігри, які в червні пройдуть у столиці Азербайджану – Баку.

Підопічні тренерів Георгія Махарадзе (Одеса) та Євгена Наумчика (Львів) посіли в Голландії друге місце в групі (А), програвши лише одну гру фавориту змагань збірній Греції.

У боротьбі за другу путівку зустрілися збірні України та господарі міні-турніру голландці. Мінімальну і водночас доленосну перемогу у драматичному матчі зуміли вибороти синьо-жовті – 11:10.

В інших матчах українські ватерполісти перемогли збірні Словенії – 15:6, Білорусі – 16:4 та Португалії – 23:2.

У складі збірної команди України змагалося й представників львівської школи водного поло: Юрій Панас, Олександр Дишківський, Савва Попик, Богдан Дзядик, Станіслав Дубелір, Матвій Железняк.

Наразі українці здобули вже 214 ліцензій для участі у I Європейських іграх. З повним переліком путівок на Ігри в Баку можна ознайомитись за цим посиланням http://noc-ukr.org/olympic/european-games/baku-2015/olimpiyski-licenzii

Медіа