У Житомирі визначили найкращі волейбольні команди
17 Березня 2015 Поділитися
У Житомирі визначили найкращі волейбольні команди

У Житомирі за підтримки обласного відділення НОК України всьоме відбувся турнір з волейболу серед чоловічих та жіночих команд, присвячений пам’яті Аркадія Зорі.

За золоті медалі чемпіонату змагались 12 чоловічих та 8 жіночих місцевих та обласних команд.

В урочистій церемонії відкриття турніру взяли участь голова Житомирського обласного відділення НОК України Олександр Оніщук, заступник голови Леонід Самунь, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь, голова обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України Костянтин Марчук та інші.

«Приємно, що незважаючи на непросту ситуацію в Україні загалом, у Житомирі традиційно сьомий рік поспіль відбувається турнір з волейболу, присвячений пам’яті Аркадія Євдокимовича, набираючи все більшої популярності», - зазначив під час відкриття Олександр Оніщук.

Також керманич обласного відділення НОК вручив м’ячі командам-переможницям.

За результатами зустрічей, вкотре переможцями турніру серед чоловічих і жіночих команд відповідно стала команда Житомирського національного агроекологічного університету.

Серед чоловіків «срібло» отримала команда ВК «Житомир» і третю сходинку посіли волейболісти Житомирського обласного центру фізичної культури і спорту інвалідів Інваспорт. Другу сходину серед жіночих команд посів ВК «Полісянка». До трійки призерів ввійшли волейболістки Житомирського державного університету імені Івана Франка.

«Участь в цьому турнірі беру не вперше. Волейбол – чудовий вид спорту. І я дуже рада, що обрала саме його, – розповіла одна з учасниць турніру Лілія Федук. – На мою думку, лише на змаганнях, набуваючи ігровий досвід із сильнішими суперниками, спортсмени можуть покращити свої результати».

Медіа