Велосипедист Владислав Кремінський – кращий спортсмен Вінниччини в лютому
17 Березня 2015 Поділитися
Велосипедист Владислав Кремінський – кращий спортсмен Вінниччини в лютому

Відділення НОК України Вінниччини визначило кращого спортсмена області в лютому. Ним став 20-річний велосипедист, майстер спорту міжнародного класу, призер чемпіонату Європи серед юнірів Владислав Кремінський, який посів високе 11-е місце в елітній групі трековиків на чемпіонаті світу у Франції.

За традицією спортсмен місяця отримує грошовий сертифікат від обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Владислава Кремінського підготував заслужений тренер України Василь Пастернак, серед відомих вихованців якого – срібний призер Олімпійських ігор з велоспорту Сергій Чернявський, який нині очолює управління з питань сім’ї, молоді та спорту Вінницької облдержадміністрації. 

«На чемпіонаті світу у Франції Владислав виступав у групі з 24 найкращими трековиками планети, відібраними за підсумками трьох етапів Кубку світу. Саме така ж кількість буде представлена і на Олімпійські ігри 2016 року в Ріо-де-Жанейро. Тож сподіваємося на олімпійські перспективи Владислава», – поділився Василь Пастернак.  

Медіа