Команда НВК ім. Л.Бугаєвської – переможець «Олімпійського лелеченя» у Комсомольськ
20 Березня 2015 Поділитися
Команда НВК ім. Л.Бугаєвської – переможець «Олімпійського лелеченя» у Комсомольськ

У Комсомольську Полтавської області відбвуся II етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» за участю 7 збірних команд 5-6 класів загальноосвітніх шкіл міста.

На відкритті заходу були присутні: виконавчий директор відділення НОК України в м. Комсомольську Микола Шишліков, начальник міського відділу з фізичної культури та спорту Віктор Подрезан, заслужений тренер України з триатлону Сергій Долинський, член національної олімпійської збірної, багаторазовий переможець чемпіонатів України, призер кубків світу та Європи з тритону Іване Іванов, член національної олімпійської збірної, призер чемпіонатів Європи з кульової стрільби Владислав Григоренко.

За підсумками усіх етапів – презентації команд, спортивної вікторини, комбінованої естафети та рухливої гри «артбол» перемогу у загальному заліку здобула команда НВК ім. Л.І.Бугаєвської, друге місце посіла команда ЗОШ І-ІІІ ст.№1 та третє місце – за представниками команди ЗОШ І-ІІІ ст.№2.

Переможці та призери отримали дипломи, кубки, медалі, а всі учасники отримали подарунки від Національного олімпійського комітету.

Медіа