В Олімпійському домі вшанували тріумфаторів зимового спортивного сезону
26 Березня 2015 Поділитися

Сьогодні в Олімпійському домі з рук президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки свої заслужені нагороди отримали найкращі спортсмени та тренери України – герої останніх чотирьох місяців, якими стали представники біатлону.

На урочистий захід завітали перший заступник Міністра молоді та спорту Ігор Гоцул та заступник Міністра молоді та спорту, Олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна, яка повідомила про своє повернення у спорт.

Нагадаємо, здобувши срібну та три бронзові нагороди на етапах Кубка світу в Естерсунді та Поклюці звання найкращої спортсменки грудня отримала Валентина Семеренко. Її особистий наставник Григорій Шамрай, відповідно, став найкращим тренером першого місяця зими.

У березні подібне високе визнання НОК України блискучий тандем спортсменки та тренера отримали завдяки бездоганному виступу на чемпіонаті світу в фінському Контіолахті, на якому Валентина Семеренко здобула медаль найвищого ґатунку у мас-старті та бронзову нагороду в спринті.

На чемпіонаті Європи в естонському Отепяя Сергій Семенов здобув срібну медаль (індивідуальна гонка), чим забезпечив собі звання найкращого спортсмена січня. Його наставник та батько Олександр Семенов став найкращим тренером місяця.

Переможну ходу продовжила Ірина Варвинець та її наставник Микола Зоц, які здобули звання найкращої спортсменки та тренера лютого відповідно. На європейській першості Ірина стала срібною призеркою в гонці переслідування та чемпіонкою в жіночій естафеті.

Під час нагородження президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав атлетів з вдалим та урожайним сезоном, відзначивши що всі здобутки наших юних та дорослих біатлоністів заслуговують найвищої оцінки та поваги.

Він також нагадав, що в цьому сезоні наші біатлоністи здобули дві медалі на чемпіонаті світу, 9 нагород (!!!) на дорослому та юніорському чемпіонаті Європи та 8 медалей на етапах Кубка світу. До того ж, Сергій Семенов став володарем малого Кришталевого глобусу (індивідуальна гонка), а Валентина Семеренко за підсумками сезону посіла третє місце в загальному заліку Кубка світу.

«На рахунку Валентини вже три високих визнання НОК, а Сергій та Ірина вперше стали найкращими спортсменами місяця. Впевнений, це далеко не останні досягнення наших біатлоністів, адже саме ваші здобутки не перестають бути прекрасним приводом для гордості усієї спортивної країни», - сказав головний олімпієць України.

Він відзначив, що гарні досягнення, які впевнено демонструють протягом сезону наші біатлоністи на різноманітних змаганнях на всіх вікових рівнях, свідчать про високий рівень майстерності, високий професіоналізм тренерів, чітку роботи великого колективу та єдиної команди.

«Хочу висловити щирі слова вдячності президенту Федерації біатлону України Володимиру Михайловичу Бринзаку. З кожним днем Ви робите величезний та неоцінений вклад у розвиток українського спорту, популяризації біатлону в нашій країні, вихованні нових чемпіонів», - відзначив Сергій Бубка.

Він додав, що Федерація біатлону України – гарний приклад для усіх інших спортивних федерацій в ефективності роботи.

«Дійсно, в цьому сезоні нам вдалося досягти багато високих результатів. Ми бачимо, що наша система роботи дає плоди. Дуже вдячний всім за підтримку. Вірю, що й надалі з такою підтримкою наших друзів та однодумців ми будемо впевнено крокувати до нових звершень», - сказав під час церемонії Володимир Бринзак.

Герої зимового спортивного сезону також подякували всім вболівальникам, біатлонній родині, Національному олімпійському комітету за підтримку. «Дуже вдячна нашому тренерському складу, технічному персоналу, національній Федерації, НОКу, вболівальникам, тому що без вас не було б наших перемог», - відзначила Валентина Семеренко.

«Стати найкращим спортсменом місяця давно було моєї мрією, тому мені дуже приємно отримати це високе визнання. Думаю, це не востаннє», - сказав Сергій Семенов.

Найкраща спортсменка лютого зізналася, що ця нагорода НОК стала для неї справжньою несподіванкою. «Мені дуже приємно отримати це визнання і я дуже вдячна всім за підтримку», - сказала Ірина Варвинець

Відзначимо, вже третій рік поспіль у всіх трьох зимових місяцях найкращими спортсменами країни стали саме представники біатлону (грудень-2012, січень-2013, лютий-2013 – Олена Підгрушна; грудень-2013 – Валентина Семеренко, січень-2014 – Олена Підгрушна, лютий-2014 – Віта Семеренко).
 

Медіа