Гандбольний турнір на призи Лариси Заспи пройшов у Хмельницькому
31 Березня 2015 Поділитися
Гандбольний турнір на призи Лариси Заспи  пройшов у Хмельницькому

У Хмельницькому відбувся ІV відкритий чемпіонат міста на призи призерки Олімпійських ігор з гандболу Лариси Заспи.

Цьогоріч на турнір зібралися команди дівчат 2002-2004 років народження з Хмельницької, Вінницької та Чернівецької областей.

Ігри проходили у спортзалі ДЮСШ №1, в якому у 8-річному віці розпочала своє сходження у великий спорт уславлена гандболістка, талант якої згодом розгледів легендарний тренер Ігор Турчин й запросив до Київського спортивного інтернату.

Копітка робота під наглядом досвідчених фахівців в подальшому дозволили Ларисі стати надійним голкіпером, одним з лідерів запорізького «Мотора», збірної України, досягти міжнародних вершин – стати чемпіонкою світу серед молоді, виграти престижні європейські клубні турніри. В якості капітана жіночої національної команди тривалий час згуртовувала і вела за собою до перемог кращих вітчизняних гандболісток.

Під час урочистого відкриття турніру багато теплих і напутніх слів почули юні спортсменки від Лариси Заспи, начальника міського управління молоді та спорту Валерія Вешка, першого заступника Хмельницького обласного відділення НОК України Віктора Флентіна, голови обласної федерації гандболу Олександра Якушева, директора ДЮСШ №1 Василя Янківа, які побажали гандболісткам ставити перед собою високі цілі і досягати їх, рівнятись на титуловану олімпійку.

Організатори змагань відмітили зростання популярності турніру, який проводиться під патронатом НОК України, сприяє набуттю ігрового досвіду, налагодженню дружніх стосунків.

Призерами в старшій віковій групі стали команди:

  1. Хмельницький – І;
  2. Вінниця;
  3. Хотин (Чернівецька обл.);

 

серед молодших:

  1. Хотин – ІІ.
  2. Красилів – ІІ.
  3. Хмельницький – ІІ.

Команди – призерки нагороджені кубками та дипломами, а всі їх гравці медалями й іграшками.

Окремі призи отримали кращі наймолодші гравці турніру: Висоцька Ангеліна (Хотин), Климишина Віка (Красилів), Петричук Марія (Хмельницький), Сторожук Елона (Кам’янець-Подільський).

Поза увагою організаторів не залишилися жодна спортсменка та тренер, яким вручили пам’ятні сувеніри від Національного олімпійського комітету України та солодощі.

 

Медіа