Найдосвідченішому члену виконкому Хмельницького обласного відділення НОК України – вісімдесят
02 Квітня 2015 Поділитися
Найдосвідченішому члену виконкому Хмельницького обласного відділення НОК України – вісімдесят

Днями в офісі Хмельницького обласного відділення Національного олімпійського комітету України відбулося урочисте вшанування з нагоди 80-річного ювілею подвижника спортивного руху краю Віктора Барбалюка.

Енергія та завзяття Віктора Денисовича і нині не дозволяють йому спочивати на лаврах попередніх звершень. Усе й усюди встигнути – ось його девіз.

З Хмельницьким доля пов’язала його, випускника Львівського державного інституту фізкультури, з 1958 року. З того часу він працював тренером з вільної боротьби, директором ДЮСШ №2, ДЮСШ №1, ДЮСШ №3, заступником голови міськвиконкому. 

За його ініціативою була створена хороша спортивна база у місті для занять десятками видів спорту, особливою гордістю стали спеціалізовані зали з вільної боротьби, спортивної гімнастики, басейн, відкриття ДЮСШ №4 й інші об’єкти спортивного призначення. А ще він прискіпливо підбирав і виховував тренерські кадри, що дало змогу зростанню в керованих ним спортивних закладах спортсменів світового рівня, в тому числі Олімпійських чемпіонів та призерів Ірини Мерлені (вільна боротьба), Андрія Стадніка (вільна боротьба), Лариси Заспи (гандбол).

Нині Віктор Барбалюк очолює обласне відділення МАФіС, став ініціатором створення і відкриття «Музею спортивної слави міста Хмельницького» та «Дошки пошани кращих спортсменів та працівників фізичної культури і спорту міста, області».

Тож у святковий для ювіляра день його привітали друзі, колеги по роботі, вихованці, будівельники, ветерани, які відмітили природній патріотизм, професійну мудрість, сумлінність і принциповість Віктора Денисовича. Вручили йому квіти, грамоти, подяки і подарунки, побажали реалізувати розпочаті нові плани на користь спортивної громади міста. 
 

Останнє в медіа