Визначено кращих знавців олімпізму серед вищих навчальних закладів Хмельниччини
16 Квітня 2015 Поділитися
Визначено кращих знавців олімпізму серед вищих навчальних закладів Хмельниччини

За ініціативи Хмельницького обласного відділення Національного олімпійського комітету України проведено обласний історичний брейн-ринг «Олімпізм та сучасність».

Учасниками заходу стали переможці першого етапу, що проводився у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівня акредитації напрямів підготовки «Здоров'я людини», «Фізичне виховання», а саме: Хмельницький інститут соціальних технологій університету «Україна», Хмельницький національний університет (ХНУ) та Кам'янець-Подільський національний університет (КПНУ).

На урочистому відкритті в актовому залі Хмельницького університету з вітальними словами виступили в.о. ректора, професор Михайло Войнаренко та Олімпійська чемпіонка, начальник управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Ірина Мерлені, які побажали учасникам брейн-рингу чесної безкомпромісної боротьби, максимально проявити свою ерудицію.

Після інтелектуальної розминки з учасниками та глядачами, переможці якої отримали від організаторів інформаційно-довідкове видання «Олімпійські призери: Хмельницька область», за ігрові столи були почергово запрошені по дві команди згідно жеребкування.

Гра складалась з 10 запитань про уславлених особистостей та яскраві події багатовікової історії Олімпійських ігор, починаючи від Стародавньої Греції і закінчуючи найцікавішими сторінками сучасності.

Після кожного запитання ведучого подавався сигнал «час», першою відповідь надавала команда, котра першою сигналізувала про свою готовність натисканням кнопки.

У принциповій грі за першість зійшлися команди університетів. З перших запитань лідерство захопили гості (2:0). З наступними запитаннями краще впорались хмельничани (2:2). І далі фортуна почергово поверталась обличчям до однієї чи іншої команди. Перед сьомим запитанням знову рівновага (3:3). В подальшому кам'янчани були спритнішими в натисканні кнопки і точніші у відповідях. То ж у підсумку 6:4 на користь команди над Смотричем.

З роллю ведучого чудово справився керівник Хмельницького обласного відділення Олімпійської академії України Юрій Дутчак.

Паузи між іграми заповнювали виступи університетського театру пісні «Сузір'я».

Нагородження переможців та призерів брейн-рингу дипломами та медалями здійснювала Ірина Мерлені.

Кубок капітану команди-переможниці вручив голова Хмельницького обласного відділення НОК України Юрій Краснюк.

Медіа