Львівщина готується юніорського чемпіонату Європи з боксу
22 Квітня 2015 Поділитися
Львівщина готується юніорського чемпіонату Європи з боксу

Вчора до Львова прибули представники Європейської конфедерації боксу (EUBС) з метою інспектування ходу підготовки до проведення континентальної першості з боксу серед юніорів.

З членом виконавчого комітету Міжнародної федерації боксу (AIBA), технічним делегатом (супервайзером) чемпіонату Європи від Європейської конфедерації боксу Террі Смітом та виконавчим директором Європейської конфедерації боксу Александром Єгоровим зустрілися голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, перший віце-президент Федерації боксу України Олександр Павелець, начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода, в.о. директора департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації Лев Захарчишин, начальник навчально-спортивної бази літніх видів спорту управління спорту Міністерства оборони України Руслан Сеник, президент Львівської обласної федерації боксу Богдан Бурда, а також представники засобів масової інформації.

Представник Європейської конфедерації боксу Террі Сміт зауважив: «Деякі країни-члени Федерації висловлювали сумніви щодо безпеки проведення змагань. Але українська федерація запевнила, що боятись не варто. І ми їм повірили. Хочу додати, що побоювання жодним чином не вплинули на заявку спортсменів, вона така, як очікувалось. Наразі все йде за планом. Сподіваємось, все буде добре».

Під час зустрічі Олег Синютка акцентував увагу на важливості організації таких подій на Львівщині. «Дуже важливо, що такі змагання відбуватимуться на Львівщині. Адже область має хороші боксерські традиції і це вкотре доводить її безпечність для організації подій європейського та світового рівнів», – зазначив голова ОДА. При цьому він також наголосив «Ми готові забезпечити комфорт та безпеку гостей юніорського чемпіонату Європи».

Свято європейського юніорського боксу має розпочатися 15 травня і триватиме 10 днів. Місце проведення – навчально-спортивна база Міністерства оборони України у м. Львові. Учасники змагань – це юні боксери віком 15-16 років, які змагатимуться у 13 вагових категоріях. Відповідно до міжнародних правил боксу формат проведення поєдинків серед цієї категорії боксерів – 3 раунди по 2 хвилини, з відпочинком 1 хвилина між раундом.

Графік проведення змагань:

16.05.2015 р. 17.00 год. Офіційне відкриття змагань

17-20.05.2015 р. 15.00 год. Попередні поєдинки

21.05.2015 р. - День відпочинку

22.05.2015 р. 15.00 год. Півфінали

23.05.2015 р. 15.00 год. Фінали

Наразі заявки на участь у боксерському чемпіонаті вже подали 19 країн континенту, а загальна кількість спортсменів налічує 176 атлетів.

Чекають і на прибуття «зіркових» гостей, зокрема Олександра Усика та Ростислава Зауличного.

За «синьо-жовту» збірну боксуватимуть 13 спортсменів. Остаточний склад української команди визначиьься на початку травня. Тренери збірної команди України: Олег Малованюк (старший тренер, м. Чернівці), Ігор Прудніков (м. Херсон).

Серед кандидатів до складу збірної команди України на участь в чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів є й представники школи боксу Львівщини: Цимбаляк Ігор (50 кг, м. Самбір), Рудий Михайло (57 кг, м. Львів); Кравець Олександр (66 кг,м. Львів); Гриців Олександр (+80 кг, м. Львів).

Організаційний комітет з проведення змагань: Міністерство молоді та спорту України, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Львівська міська рада, Федерація боксу України, відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, управління молоді та спорту Львівської ОДА, Львівська обласна та міська федерації боксу.

Медіа