На Дніпропетровщині визначили кращих знавців олімпійського спорту
22 Квітня 2015 Поділитися
На Дніпропетровщині визначили кращих знавців олімпійського спорту

Напередодні у Дніпропетровську відбувся фінальний тур обласних змагань конкурсу-вікторини на кращого знавця історії олімпійського спорту – "Знавець олімпійського спорту-2015″. У фіналі взяли участь переможці міських та районних турів в Дніпропетровській області.

Учасники фіналу представляли навчальні заклади у молодшій (1-4 класи, 24 учасника) і середньої (5-9 класи, 25 учасників) вікових категоріях.

Всі учасники показали чудові знання в галузі історії, розвитку олімпійського руху, чемпіонів та призерів Олімпійських ігор. А більшість з них не просто відповіли на запропоновану кількість запитань, але й зробили це за рекордно короткий час. Саме за цим показником визначалися переможці і призери – хто швидше дасть правильну відповідь, той і виграв.

За результатами обласного конкурсу-вікторини "Знавець олімпійського спорту-2015″ були визначені переможці. У молодшій віковій групі переможцем стала Архипенко Аліна (школа №7 міста Павлоград), яка правильно відповіла на всі 102 питання за неймовірний час - 2 хвилини та 14 секунд! На хвилину повільнішим, але таким же «підкованим» виявився Данило Білик (Кам'янська школа, Нікопольського району). А Леонід Слюсар (школа №11 міста Марганцю) посів 3 місце. В цьому році в цій віковій групі учасники виявились дуже ерудованими. Окрім трійки переможців, ще п'ятеро знавців відповіли стовідсотково правильно на всі запитання, але зробили це за більший час.

У середній віковій групі найерудованішою та найшвидшою за всіх був ученик Кам'янської школи Нікопольського району Сергій Сінченко, який здолав 280 запитань за час 5 хвилин 38 секунд. Призерами стали Калашник Даша (Лозуватська ЗОШ №1 Криворізького району) та Шпак Тарас (СЗШ №5 м.Синельникове).

Всі учасники, лауреати і переможці фінального туру були нагороджені пам'ятними призами, грамотами, спортивним інвентарем і, звичайно ж, олімпійською літературою від Дніпропетровського обласного відділення НОК України та постійного партнеру олімпійського відділення – компанії PFSOFT (директор – Денис Борисовський).

Призи переможцям та призерам вручили віце-президент Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Каміль Примаков та відповідальний секретар Олександр Дювбаков.

Крім того, окремо було відзначено наймолодшого учасника обласного фіналу — Ольгу Головко (Знаменівська школа №2, Новомосковського району), якій в день проведення виповнилося 8 років. Ще два наймолодших учасники, яким виповнилося 8 років – Кирило Кузьменко (Тритузнянський НВК, Солонянський район) та Баглай Стас (Чумаківська ЗОШ I-III ст., Томаківський район) також отримали спеціальні призи від партнера олімпійського осередку.

Медіа