Всеукраїнські змагання з футзалу на Закарпатті
24 Квітня 2015 Поділитися
Всеукраїнські змагання з футзалу на Закарпатті

В Ужгороді відбулись Всеукраїнські змагання з футзалу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

У змаганнях взяли участь: Київська область, Чернівецька область, Рівненська область, Хмельницька область, Закарпатська область.

Привітати і підтримати учасників змагань прийшли: начальник управління освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації Михайло Мотильчак, голова Закарпатського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Іван Риляк, головний суддя змагань, суддя Міжнародної категорії з футзалу Сергій Дребужан.

У запеклій боротьбі перемогла команда Закарпатського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, друге місце посіла команда Київського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН, а на третьому – команда Рівненського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН.

Переможці змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами від Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, а також отримали від Закарпатського обласного відділення НОК України літературу на олімпійську тематику.
 

Медіа