На «Кубок Прем’єри» завітали і гімнастки зі школи Дерюгіних
27 Квітня 2015 Поділитися
На «Кубок Прем’єри» завітали і гімнастки зі школи Дерюгіних

Цими вихідними, 25-26 квітня у Вінниці, в СК УМВС, відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Кубок Прем’єри».

Змагання проводились за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України Вінницької області, спортуправління облдержадміністрації і спорткомітету міської ради.

На килим вийшли близько 220 гімнасток віком від 5 до 20 років. Серед них були й спортсменки високого рівня, майстри спорту України. Кращих визначали у 15 вікових категоріях.

– Ці змагання відбуваються вже в восьмий раз. Цього року в них беруть участь представниці майже всіх регіонів. В тому числі й з найсильніших гімнастичних шкіл олімпійського резерву України – Дерюгіних (Київ) і Дніпропетровської, вихованці яких регулярно виступають на чемпіонатах Європи та світу, – кажуть організатори Кубку Анна Суржок і Юлія Заплішна.

Тренер гімнастичної школи Дерюгіних Ольга Кондратюк своїх вихованок до Вінниці привозить вдруге.

– Рівень «Кубку Прем'єри» – достатньо високий, організація – гарна. Подобаються масовість і щирий прийом. Важливо, що останнім часом вінницька школа художньої гімнастики значно підвищила свій рівень. Її лідери постійно беруть участь у різноманітних змаганнях в різних регіонах і займають на них призові місця. Чому наша школа втримує найвищий щабель в Україні? Ми, тренери, намагаємося прикладати всіх зусиль, щоб не підводити імена Ірини Миколаївни та Ірини Іванівни. Напевно, це виходить. Українська школа художньої гімнастики не здає і ніколи не здасть своїх чільних позицій в світі. Нашим дівчатам складно конкурувати лише з представницями російської школи. Але, думаю, з часом будемо випереджати і їх!

Найкращі результати в «Кубку Прем'єри» показали спортсменки з Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська і Вінниці.

Призерки змагань, окрім сувенірів, цінних подарунків і грамот, отримали медалі, покриті справжнім сусальним золотом.

Медіа