Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи Руслана Машуренка у Луцьку
28 Квітня 2015 Поділитися
Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи Руслана Машуренка у Луцьку

Управлінням у справах молоді та спорту облдержадміністрації спільно з Волинським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України з 24 по 26 квітня 2015 року в м. Луцьк на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військовою-фізичною підготовкою проведено Всеукраїнський турнір з дзюдо серед молоді 1993-2000 років народження на призи Заслуженого майстра спорту України та бронзового призера Ігор XXVII Олімпіади в Сіднеї Руслана Машуренка.

В урочистому відкритті змагань взяли участь мер міста Луцьк Микола Романюк, голова Волинського обласного відділення НОК України Роман Карпюк, Заслужений майстер спорту України, призер Олімпійських ігор Руслан Машуренко, начальник Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою полковник Павло Боснюк та ветерани Великої Вітчизняної війни.

Для участі у змаганнях з дзюдо до міста Луцька прибула молодь майже з усіх куточків України, загалом 163 спортсмени з 12-ти регіонів України.

Ці змаганням є єдиним турніром на території області, за підсумками якого присвоюється спортивне звання «Майстер спорту України».

Турнір пройшов на високому організаційному рівні.

Переможці і призери змагань були нагороджені кубками, медалями, дипломами та цінними подарунками від Національного олімпійського комітету України.

Медіа