Олег Верняєв вп’яте стає найкращим спортсменом місяця в Україні
29 Квітня 2015 Поділитися
Олег Верняєв вп’яте стає найкращим спортсменом місяця в Україні

Дворазовий чемпіон Європи зі спортивної гімнастики Олег Верняєв вп’яте отримує звання найкращого спортсмена місяця в Україні. Особистого наставника титулованого спортсмена Геннадія Сартинського визнано найкращим тренером квітня.

Підводячи підсумки спортивного місяця, що минає, Експертна комісія Національного олімпійського комітету України відзначила блискучий виступ українських спортсменів на європейській першості з важкої атлетики в Тбілісі, з якої наша збірна повернулися з 4 медалями чемпіонату (3 «золота» та «срібло»), а також чудові здобутки гімнастів, яким у французькому Монпельє вдалося вибороти 3 нагороди форуму Старого Світу (2 «золота» та «срібло»).

Разом з тим, найкращий спортсмен України 2014 року, який нещодавно отримав «Спортивний Оскар» під час Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного року», Олег Верняєв на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики виборов для України одразу 2 медалі найвищого ґатунку.

Лідер української гімнастики, продемонструвавши високу майстерність та стабільність й не дивлячись на травму ноги, став вперше у кар'єрі абсолютним чемпіоном Європи у багатоборстві та підтвердив своє світове і європейське лідерство у вправах на паралельних брусах, здобувши золоту медаль.

Відзначимо, що останній раз українським гімнастам вдавалося здобути «золото» в багатоборстві на європейській першості 15 років тому. Завдяки своєму досягненню Олег Верняєв став третім в історії незалежної України абсолютним чемпіоном Старого Світу після Ігоря Коробчинського (1992) та Олександра Береша (2000).

Додамо, що для Олега Верняєва це вже п'яте подібне високе визнання Національного олімпійського комітету України.

Медіа